REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Znalazłeś miłość w Walentynki? Coach Dating sprawdzi przydatność do pożycia tego związku

Walentynki mają się ku końcowi. Jeśli macie odwagę, możecie już teraz sprawdzić, czy dzisiejsze wyznawanie sobie miłości da się przekuć w trwały związek. Jest na to aplikacja. Poznajcie usługę randkową Coach Dating.

14.02.2018
20:54
black mirror najlepszy odcinek
REKLAMA
REKLAMA

Witryna internetowa Coach Dating zachęca do tego, by zaufać Systemowi. W kilku prostych krokach każdy internauta może sprawdzić, jak długo potrwa jego związek. W tym celu należy udać się na stronę internetową Coach Dating.

Jak działa Coach Dating?

Po inicjacji procesu wystarczy wysłać do swojej drugiej połówki link do internetowej aplikacji. Zadaniem pary jest wciśnięcie przycisku Start. System zacznie potem sprawdzać, jak wiele czasu spędzą ze sobą.

black mirror hang the dj coach dating 4 class="wp-image-134304"

Jeśli para jest sobie pisana, System potwierdzi to stosowną informacją o ultimate matchu. Jeśli nie, wskaże, jak długo będą cieszyli się swoim towarzystwem. Mogą to być lata, ale też miesiące, dni, godziny, a nawet… minuty.

Użytkownicy usługi Coach Dating powinni uważać.

Jeśli tylko jedna z osób zdecyduje się sprawdzić, jak długo potrwa ich związek, system może dokonać ponownej kalibracji. Zwykle skutkuje to dramatycznym skróceniem czasu trwania związku.

Sprawdziłem to na swoim przykładzie. W pierwszej estymacji przy swojej lepszej połówce miałem spędzić najbliższe 14 lat. Niestety tylko ja byłem zainteresowany tą informacją, co skróciło nasz związek do mizernych 22 minut...

black mirror hang the dj coach dating 4 class="wp-image-134307"

Coach Dating to sympatyczne mrugnięcie okiem w stronę fanów serialu Black Mirror.

REKLAMA

W jednym z odcinków ostatniego, czwartego sezonu serialu Czarne Lustro o tytule Hang the DJ twórcy opowiedzieli o aplikacji randkowej znacznie bardziej zaawansowanej od znanego nam Tindera. Działała ona właśnie na tej zasadzie, co Coach Dating.

Dwie osoby zarejestrowane w systemie były sobie przydzielane i mogły sprawdzić, jak długo potrwa ich znajomość. Byli potem zobligowani nie tylko do wspólnego życia, nawet jeśli niezbyt za sobą przepadają, ale też do rozstania się, gdy tylko System zaanonsuje koniec ich miłości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA