REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wsiadajcie "Cobra Kai" - jedziemy na "Licorice Pizza". Sprawdzamy, co oglądać w sylwestra i Nowy Rok

Jakie filmy i seriale oglądać w sylwestra i Nowy Rok? Śpieszymy z podpowiedzią. W kinach jest już gorąca premiera, a na Netfliksie i HBO GO dużo się dzieje. Wśród nowości "Licorice Pizza", czy 4. sezon "Cobra Kai". Jakby jednak było wam tego mało, to zawsze możecie odpalić telewizor, bo tam w ten weekend nie zabraknie znanych i lubianych hitów. Co oglądać w weekend?

31.12.2021
7:38
licorice pizza premiery netflix hbo go tv
REKLAMA

Zastanawiacie się jakie filmy i seriale oglądać w sylwestra oraz Nowy Rok? W ten weekend premier nie zabraknie. W kinach jest już nowa produkcja sygnowana nazwiskiem Paula Thomasa Andersona, a na Netfliksie 4. sezon "Cobra Kai". Jakbyście jednak mieli ochotę dać ponieść się nostalgii, to na HBO GO wjechała właśnie trylogia "Matriksa". A więcej znanych i lubianych hitów (choć nie tylko) znajdziecie w telewizji.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy - podpowiadamy co oglądać w Sylwestra i Nowy Rok

Wśród weekendowych premier znajdziecie "Licorice Pizza", 4. sezon "Cobra Kai", nowość Netfliksa, nakręconą na podstawie powieści Harlana Cobena, "Zostań przy mnie" czy trylogię "Matrixa". Sprawdzamy nowości w kinie i serwisach VOD, które umilą wam sylwestrowy weekend.

Licorice Pizza

Ach ta młodzieńcza miłość. Paul Thomas Anderson opowiada o niej, jednocześnie rysując pejzaż kulturowy lat 70. - wielkich przemian w sferze obyczajowości. Poznajemy tu dorosłą Alanę. Zakochuje się w niej nastoletni i ambitny aktor. Razem będą próbowali rozkręcić biznes i walczyć z silnym uczuciem. Nie sama fabuła jest tu jednak najważniejsza. Podczas seansu poznacie mnóstwo osobliwości, które skradną wasze serca.

Film już w kinach.

Cobra Kai: Sezon 4

Cobra Kai: 4. sezon - Netflix - co oglądać?

Terry Silver powraca. Antagonista z "Karate Kid 3" wzbudza taki strach zarówno w Danielu, jak i Johnnym, że postanowili oni ogłosić zawieszenie broni. Wspólnie będą trenować młodych adeptów sztuk walk, aby stawić czoła zagrożeniu. Oczywiście nie zabraknie tu widowiskowych bójek, ani mnóstwa humoru.

Serial już na Netfliksie.

Zostań przy mnie

Netflix eksploatuje prozę Harlana Cobena, jak tylko może. Adaptacje jego książek platforma robiła już w kilku krajach na świecie, a teraz wraca do Wielkiej Brytanii. Tym razem czeka nas opowieść o fotoreporterze, matce i detektywie, którzy będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Nie zabraknie napięcia i zaskakujących zwrotów akcji.

Serial już na Netfliksie.

Trylogia Matrix

Matrix: Trylogia - zwiastun - HBO GO

Neo powrócił na ekrany kin. W "Zmartwychwstaniach" przechodzi na drugą stronę lustra, ale nie wychodzi mu to najlepiej. Warto więc sobie przypomnieć, dlaczego seria "Matrix", a w szczególności jej pierwsza część, zyskała taką popularność. Teraz jest ku temu idealna okazja, bo cała oryginalna trylogia pojawiła się już na HBO GO.

Filmy już na HBO GO.

Co oglądać w weekend? Sprawdzamy program TV

  • W sylwestra szczególnie polecamy: sylwestra z Sylvestrem Stallone (Warner TV, piątek, start: 18:10), polską komedię romantyczną bez cringe'u "Podatek od miłości" (TVN, piątek 20:00), biografię króla disco polo "Zenek" (TV Puls, piątek 20:00) i morderstwa Michaela Myersa "Halloween - 20 lat później" (AMC, piątek 22:00).
  • W Nowy Rok szczególnie polecamy: kultowe kreskówki przez cały dzień (Warner TV, sobota, start: 6:00), drugą część kultowej komedii świątecznej "Kevin sam w Nowym Jorku" (Polsat, sobota 20:00), rozśpiewaną animację "Sing" (TVN7, sobota 20:00) i krwawe "Martwe zło" (TV4, sobota 00:00).
  • W niedzielę szczególnie polecamy: pełen akcji i napięcia film szpiegowski "Tożsamość Bourne'a" (TVN, niedziela 20:00), oscarowego Martina Scorsese "Infiltracja" (TVN7, niedziela 20:00), thriller wysokich lotów "Red Eye" (Polsat, niedziela 21:00) i folkhorror "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii" (HBO, niedziela 21:50).
REKLAMA

Gorące nowości i lubiane hity na weekend

Gorące nowości idą w parze z lubianymi hitami. W noworoczny weekend dla każdego znajdzie się więc coś dobrego. Nie przegapcie premierowych filmów i seriali, ale znajdźcie też chwilę na tytuły starsze. W końcu nie znajdziecie na to lepszego czasu niż koniec/początek roku. Do siego!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA