REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

"Computerized" - Daft Punk i Jay-Z razem

Ach, ten Internet - źródło tak wielkiej radości, każdego dnia. Nie inaczej było dzisiaj, bowiem od wczesnych godzin porannych coraz głośniej było o kawałku, który wyciekł do globalnej Sieci właśnie. Ten numer to - tak, tak - kolejny, sygnowany nazwą robotycznego, francuskiego duetu Daft Punk, oraz amerykańskiego rapera. Tym razem jest to sam… Jay-Z!

11.03.2014
21:05
"Computerized" - Daft Punk i Jay-Z razem
REKLAMA

Numer nie był nigdy wcześniej nigdzie publikowany - jednak nie jest to mash-up, a całkowicie oryginalny utwór. Nie jest to jednak nowość. Nie wiadomo do końca, kiedy kawałek został zarejestrowany - pewne doniesienia w Sieci sugerują jednak, że było to plus-minus w okresie tworzenia ścieżki dźwiękowej do filmu Tron: Dziedzictwo, który to trafił do kin pod sam koniec 2010 roku. Sugeruje to choćby fakt, że w numerze Computerized pojawiają się fragmenty półtoraminutowej kompozycji The Son Of Flynn, która znalazła się na soundtracku.

REKLAMA

Na razie nic nie wskazuje na to, żeby utwór miał doczekać się oficjalnej premiery, czy też klipu - najprawdopodobniej więc zostaje nam cieszyć się tym, co mamy, i leakiem w takiej jakości, jaka jest. To wciąż jednak fajny utwór, w którym Daft Punk demonstrują, jak cholernie utalentowanymi producentami są, jak i to, że brzmieniowo i dźwiękowo nie ma dla nich absolutnie żadnych granic.

REKLAMA

Cały numer możecie przesłuchać poniżej - warto, póki wciąż jeszcze jest dostępny w Sieci (karząca ręka sprawiedliwości i banhammerowy taran wytoczony na YouTube'a przez wytwórnię może uderzyć w każdej chwili…)

)

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA