REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest już pierwszy pełny zwiastun "Creed". Wygląda bardzo obiecująco

"Creed", spin-off "Rocky'ego", doczekał się pierwszego pełnego trailera. To niespełna trzy minuty materiału, które przekonały mnie, że jest na co czekać. Zapowiada się niezłe widowisko.

01.07.2015
10:15
Jest już pierwszy pełny zwiastun Creed. Wygląda bardzo obiecująco
REKLAMA
REKLAMA

Świetna muzyka, ciekawe zdjęcia i masa emocji - po seansie zwiastuna, właśnie tego oczekuje po "Creed". Nigdy nie byłem wielkim fanem serii "Rocky", stąd też wcześniej spin-off nie specjalnie mnie interesował. Jednak teraz jestem przekonany, że wybiorę się na niego do kina, wiele wskazuje na to, że będzie to naprawdę udany film.

REKLAMA

"Creed" to historia o Adonisie, synu Apollo Creeda - pięściarza, który zginał na ringu w czwartej części filmu "Rocky". Adonis wbrew radom rodziny postanawia pójść w ślady ojca. W tym celu zwraca się o pomoc do Rocky'ego Balboa, rywala i przyjaciela Apollo. W roli głównego bohatera wystąpi Michael B. Jordan ("Fruitvale", "Prawo ulicy"), zaś jako Balboa powróci Sylvester Stallone. W obsadzie są też m. in. Tessa Thompson, Phylicia Rashad i Will Blagrove. Reżyserem i scenarzystą "Creed" jest Ryan Coogler, który na koncie ma dotychczas tylko jeden film - "Fruitvale". Premiera zapowiedziana jest na listopad 2015.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA