REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

"Cyberpunk 2077" otrzyma aktorski film lub serial. Będą za niego odpowiadać twórcy "Detektywa"

Początki były trudne, ale w końcu się udało. Uniwersum "Cyberpunk 2077" cały czas się rozrasta. CD Projekt Red poinformowało, że pracuje nad nowym projektem powiązanym z grą. Tym razem będzie to aktorski film lub serial.

05.10.2023
19:01
cyberpunk film serial aktorski
REKLAMA

Chociaż "Cyberpunk 2077" pojawił się po licznych przesunięciach daty premiery, start i tak zaliczył wyboisty, bo od tych wszystkich bugów aż mrowiło się w oczach. Po dużej (naprawdę dużej) liczbie patchów kryzys udało się zażegnać. Chwilę temu gra doczekała się DLC, a teraz CD Projekt Red ogłasza, że jeszcze nie kończy z uniwersum Johnny'ego Silverhanda.

Chociaż gra wraz z dodatkiem sprzedają się, jak świeże bułeczki, nie należy spodziewać się kolejnych rozszerzeń, ani kontynuacji. Przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. "Cyberpunk 2077" to jednak prężnie rozrastające się uniwersum, w skład którego wchodzą przecież jeszcze komiksy, książka, czy serial animowany Netfliksa. Niedługo ma do nich dołączyć aktorski film lub serial.

REKLAMA
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - co wiemy o aktorskim filmie lub serialu?

Nie wiadomo, co to dokładnie będzie, bo CD Projekt Red pisze o "aktorskim projekcie" rozwijanym we współpracy z Anonymous Content. O jakość filmu lub serialu możemy więc być spokojni, bo ta sama firma zaangażowana przecież była w "Detektywa", "Mr. Robot", "Zjawę" czy "Spotlight".

Cyberpunk 2077
REKLAMA

Aktorski film lub serial ze świata "Cyberpunka 2077" nie będzie na pewną adaptacją gry. Jak bowiem czytamy w informacji prasowej, opowie zupełnie inną historię. Całość jest jednak na bardzo wczesnym etapie rozwoju i trwają właśnie poszukiwania scenarzysty. Od strony producenckiej tytułem na pewno zajmą się Garrett Kemble, David Levine, Ryan Schwartz i Bard Dorros. W projekt zaangażowany będzie również Charlie Scully.

Więcej o "Cyberpunk 2077" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA