REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Cyfrowa prenumerata czasopism od Agory - jeszcze tańsze magazyny w czytnikach

Doświadczenie uczy, że za czasopisma nie warto przepłacać. Papierowe wydania, w przeciwieństwie do książek, rzadko zdobią półkę. Najcześciej lądują do kosza lub do łazienki na wypadek potrzeby przeczytania czegoś innego, niż skład pasty do zębów. Warto więc zaoszczędzić na magazynach, kupując ich cyfrowe wydania. A jeszcze lepiej zaopatrzyć się w prenumeratę!

16.02.2013
19:08
Rozrywka Blog
REKLAMA
REKLAMA

Opcję taką już jakiś czas temu udostępnił użytkownikom jeden z polskich gigantów na rynku e-booków, Nexto. Dzięki niej na każdym wydaniu można oszczędzić nawet około 20-30% ceny pojedynczego egzemplarza. Teraz, prawdopodobnie jako drugi z rodzimych portali tego typu, Publio pozwolił na zakup czasopism w większej ilości wydań.

REKLAMA

Strona ta należy do Agora SA, a więc wydawcy Gazety Wyborczej i właściciela m.in. Gazeta.pl. Do wyboru oddano takie pisma jak Polityka, Wprost, Logo czy Wysokie Obcasy. Dla przykładu, za półroczną prenumeratę tego ostatniego, trzeba zapłacić 29,99 zł, co obniża średnią cenę pojedynczego wydania.

O dodatkowej wygodzie tego rozwiązania świadczy fakt, że po ukazaniu się nowego numeru, przesyłany jest on automatycznie na nasz Kindle lub np. na Dropbox w przypadku korzystania z innego czytnika.Ci, którzy cenią sobie więc wirtualne strony magazynów, powinni udać się na stronę z czasopismami Publio.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA