REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gadot, The Rock i Reynolds biją się o jaja Kleopatry. Zwiastun "Czerwonej noty" od Netflix

"Czerwona nota" jest przedstawiana przez Netfliksa jako "stylowa, brawurowa gra w kotka i myszkę (i kotka)". Na ekranie zobaczymy aktorskie trio ze ścisłej czołówki Hollywoodu: Gal Gadot, The Rocka i Ryana Reynoldsa. Nowy zwiastun pokazuje, co ich połączyło w nowej superprodukcji. Premiera już w listopadzie.

21.10.2021
16:46
czerwona nota film netflix premiera zwiastun
REKLAMA

"Czerwona nota" to jeden z najdroższych filmów Netfliksa. Jego budżet opiewa na 160 milionów dolarów i jest stale promowany od stycznia. Wtedy też zapowiedział swoje wszystkie filmy na 2021 rok. Amerykański gigant streamingu ma z pewnością wielkie oczekiwania wobec swojego nowego dziecka, a właściwie trojaczków. Czego mogą spodziewać się widzowie?

REKLAMA

Film w trailerze zapowiada się na komedię sensacyjno-przygodową, która spodoba się fanom "Ocean's Eleven" i pierwszoplanowych aktorów. Dwayne Johnson gra The Rocka, Ryan Reynolds sypie sucharami jak Deadpool, a Gal Gadot niczym Wonder Woman macha włócznią. Widać też pieniądze włożone nie tylko w aktorskie gaże, ale i lokacje i efekty specjalne.

Czerwona nota – zwiastun filmu Netfliksa z Gal Gadot, The Rockiem i Ryanem Reynoldsem

Gdy Interpol wystawia czerwoną notę — globalny list gończy za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie — do akcji wkracza najlepszy behawiorysta z FBI John Hartley (Dwayne Johnson). W czasie pościgu przypadkiem trafia w sam środek brawurowego skoku. Aby złapać najgroźniejszego złodzieja dzieł sztuki na świecie znanego jako "The Bishop" (Gal Gadot), musi współpracować z jego rywalem Nolanem Boothem (Ryan Reynolds). Szalona przygoda rzuci to — ku niezadowoleniu niektórych — nierozłączne trio w najdalsze zakątki świata, na parkiet taneczny, do więzienia i do dżungli

- informacja prasowa Netfliksa.
REKLAMA

Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Rawson Marshall Thurber ("Agent i pół", "Drapacz chmur"). Za produkcję odpowiadają Hiram Garcia, Dwayne Johnson i Dany Garcia z Seven Bucks Productions oraz firma produkcyjna Beau Flynna Flynn Picture Co. i należąca do Thurbera Bad Version, Inc. W obsadzie zobaczymy jeszcze m.in.  Ritu Aryę i Chrisa Diamantopolousa. 

Film "Czerwona Nota" pojawi się online na Netfliksie 12 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA