REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Red Notice: zwiastun superprodukcji Netfliksa. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot w rolach głównych

„Red Notice” to jeden z najdroższych filmów Netfliksa. Długo musieliśmy czekać na pierwszy zwiastun superprodukcji, która wzbogaci ofertę serwisu już w listopadzie.

02.09.2021
15:07
red notice zwiastun netflix czerwona nota
REKLAMA

Netflix wreszcie zaczął rozkręcać promocję swojego nadchodzącego hitu „Red Notice” (który doczekał się już polskiego tytułu: „Czerwona nota”). Jego budżet sięga 160 mln dolarów, a w rolach głównych zobaczymy Gal Gadot, Dwayne'a Johnsona i Ryana Reynoldsa. Fabuła obrazu skupia się na agencie Interpolu i najlepszym na świecie profilerze kryminalnym, który ściga przestępców oznaczonych tak zwaną czerwoną notą. W wyniku pewnego brawurowego napadu będzie zmuszony do współpracy z nieuchwytną złodziejką dzieł sztuki i rywalizującym z nią wybitnym oszustem. Zwiastun potwierdza, że obraz będzie napakowanym widowiskową akcją i humorem buddy movie. Obejrzycie go poniżej.

REKLAMA

„Red Notice”: pierwszy zwiastun filmu Netfliksa

REKLAMA

„Red Notice” to jeden z filmów, które borykały się z opóźnieniami wywołanymi pandemią. W marcu 2020 roku wstrzymano prace na planie i wznowiono je dopiero we wrześniu. Tym sposobem zdjęcia zakończyły się dopiero w listopadzie. Początkowo obraz miał powstać dla Universal Pictures, jednak studio zrezygnowało z produkcji w 2019 roku (koszty wydawały się zbyt wysokie i przekroczyły szacowany budżet). Projekt przejął Netflix, wiążąc z nim nadzieję na otwarcie nowej franczyzy, której popularność podbije świat.

Premiera „Red Notice” na platformie Netflix już 12 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA