REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czy to koniec "Hannibala"? NBC kasuje serial

Emitująca serial "Hannibal" stacja NBC podjęła decyzję o skasowaniu go. Trzeci sezon będzie więc najprawdopodobniej ostatnim.

23.06.2015
8:58
Czy to koniec Hannibala? NBC kasuje serial
REKLAMA
REKLAMA

Fani "Hannibala" znajdą w tej beczce dziegciu łyżkę miodu - NBC nie zamierza przerywać emisji tego serialu już teraz, po trzech odcinkach, a dopiero po całym trzecim sezonie. Przed nami zatem jeszcze dziesięć odcinków. Potem stacja definitywnie odcina się od tej produkcji.

hannibal2

Powodem takiej decyzji jest niska oglądalność trzeciego sezonu. Między pierwszym a trzecim odcinkiem "Hannibal" stracił prawie milion widzów - taki wynik był dla NBC nader rozczarowujący. Stacja nie widzi dla serialu żadnej przyszłości. Nie oznacza to oczywiście, że to definitywny koniec (jakkolwiek wydaje się to najbardziej prawdopodobne). Odpowiedzialne za wyprodukowanie "Hannibala" Gaumont International Television rozpoczęło intensywne poszukiwania nowego domu dla ewentualnego czwartego sezonu. Nieoficjalnie mówi się, że przejęciem serialu zainteresowany może być Netflix - to jednak na razie jedynie plotka.

REKLAMA
hannibal 4 sezon

"Hannibal" emitowany jest od 2013 roku. Twórcą serialu jest Bryan Fuller, który teraz zajmie się realizacją "Amerykańskich bogów" na podstawie powieści Neila Gaimana. W obsadzie znaleźli się między innymi Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Laurence Fishburne i Caroline Dhavernas. Każdy sezon składa się z trzynastu odcinków. Finał trzeciej serii będzie miał swoją premierę 27 sierpnia. W Polsce serial transmitowany jest przez AXN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA