REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Czy z czytelnictwem w Polsce faktycznie jest kiepsko? Czas to sprawdzić

Uważasz, że e-booki są za drogie? Drażni cię, że wciąż wiele pozycji nie ukazuje się w wersji elektronicznej? A może masz to wszystko gdzieś, bo czytasz tylko książki papierowe? Właśnie rozpoczęło się realizowane przez e-księgarnię Legimi oraz Agencję Badawczą SW Research badanie poświęcone czytelnictwu w Polsce. 

01.10.2014
9:21
Czy z czytelnictwem w Polsce faktycznie jest kiepsko? Czas to sprawdzić
REKLAMA

W badaniu chodzi między innymi o sprawdzenie, kim jest polski czytelnik - ile czytamy, jakie gatunki wybieramy najchętniej i kiedy znajdujemy czas na lekturę. Czy jesteśmy zadowoleni z obecnej sytuacji na rynku wydawniczym i jakie wady w nim dostrzegamy. Czy wolimy książki tradycyjne, czy e-booki - a jeśli te drugie, to na jakich urządzeniach je czytamy. Wreszcie - jakie występują korelacje pomiędzy naszym stylem życia i tym, ile i jak czytamy, oraz czy czytanie wpływa w jakiś sposób na poziom zadowolenia z życia.

REKLAMA
„Modlitwy waginy”, czyli ebooki na Walentynki
REKLAMA

Udział w badaniu może wziąć każdy - wystarczy wypełnić anonimową ankietę, znajdującą się pod tym adresem. Jej wyniki będą w pełni transparentne, a raport podsumowujący badanie zostanie udostępniony w formie elektronicznej, by każdy zainteresowany mógł do niego sięgnąć. Ankietę można wypełnić do 19 października br.

sPlay jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA