REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Daft Punk szaleje na Spotify po zwycięstwie na Grammy

Nie dość, że Daft Punk zgarnęli cztery statuetki Grammy, to jeszcze ich koncert rozsadził Staples Center (w którym odbywało się wręczenie nagród Grammy) i zostanie na długo zapamiętany jako jeden z lepszych koncertów ceremonii. Pharell Williams, Daft Punk, Nile Rogers i Stevie Wonder na jednej scenie, to musiało się udać. A wyniki tego pokazuje serwis Spotify.

30.01.2014
20:55
Daft Punk szaleje na Spotify po zwycięstwie na Grammy
REKLAMA

REKLAMA

Od rozdania Grammy, w ciągu niedzieli i poniedziałku liczba odsłuchań Daft Punk na Spotify wzrosła o ponad 200%. Natomiast przebój Steviego Wonder Another Star – wykonywany podczas gali - dorobił się 630% skoku w ilości odsłuchań. Oprócz Daft Punk, również inni artyści występujący na gali (Beyoncé, Robin Thicke, Metallica, Chicago, Ling Lang) odnotowali wyższe liczby odsłuchań.

Nawet zagorzałym przeciwnikom Daft Punk trudno byłoby nie przyznać, że koncert francuskiego duetu był wprost nieziemski. Na pewnie niedoskonałości w głosie Steviego Wondera (a także Pharella) można spokojnie przymknąć oko, ponieważ tego wieczoru liczył się show, a ten był zapewniony dzięki połączeniu Freak Out, Get Lucky i Another Star w jeden, genialny mashup – wystarczyło spojrzeć jak się bawili Steven Tylor, Paul McCartney czy Yoko Ono.

REKLAMA

Poniżej znajdziecie najlepsze przeboje Daft Punk.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA