REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Daredevil idzie do spowiedzi. Zobacz teaser 3. sezonu serialu Netfliksa

Netflix opublikował oficjalną zapowiedź 3. sezonu serialu o niewidomym mścicielu z Hell’s Kitchen. Bohater musi wybrać, czy chce walczyć ze złem jako Matt Murdock czy Daredevil. I chyba znamy już odpowiedź.

11.09.2018
10:31
Daredevil 3. sezon zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

To od tej postaci zaczął się romans Netfliksa i Marvela. To ona przetarła szlak pozostałym członkom Defenders, a także Punisherowi. Co więcej, od czasu, gdy ostatni raz oglądaliśmy ją w solowym projekcie, dostaliśmy aż siedem sezonów innych produkcji z netfliksowej części MCU. Jednak Matt Murdock powraca.

W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu serialu Daredevil.

Jeśli obejrzeliście już całą nową serię Iron Fista, to wiecie, że ten materiał pochodzi ze sceny po napisach tamtej produkcji. Wygląda na to, że niewidomy bohater znowu musi zadbać o bezpieczeństwo Hell’s Kitchen, choć fabuła nowej odsłony nie jest jeszcze znana. Tym razem pewnie ucieknie się do brutalniejszych metod; jak sam mówi, mrok reaguje tylko na mrok, więc do arsenału postaci mogą wejść brudna walka i wszelkiego rodzaju sztuczki. Świadczy o tym choćby fakt, że Murdock ma swój stary kostium, reprezentujący mroczniejsze oblicze bohatera.

Choć Daredevil raczej nie zostanie drugim Punisherem, to takie deklaracje mogą budzić pewne obawy. Niepokój wyraził nawet sam Iron Fist, choć pozostali członkowie Defenders nie wydali się zbyt przejęci krwawiącym kolegą po fachu.

Daredevil – obsada

REKLAMA

W 3. sezonie zobaczymy oczywiście Charliego Coksa jako tytułowego bohatera. Do swoich ról powrócą także Elden Henson, Deborah Ann Woll oraz Vincent D’Onofrio jako odpowiednio Foggy Nelson, Karen Page i Wilson Fisk. W nowych odcinkach powróci także grana przez Rosario Dawson Claire Temple. Do ekipy dołączyło także kilka nowych twarzy, m.in. Jay Ali, Wilson Bethel czy Joanne Whalley, która wcieli się w Maggie, matkę Matta.

Daredevil powróci w nowej odsłonie jeszcze w tym roku, choć nie podano konkretnej daty. Ja stawiam na drugą połowę listopada albo grudzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA