REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Daredevil kontra Punisher. Obejrzyj zapowiedź drugiego sezonu serialu Netfliksa

W związku ze zbliżającymi się premierami nowych sezonów popularnych seriali, w ostatnim czasie obrodziło nam interesującymi teaserami i zwiastunami. Jednym z nich jest nowy trailer drugiej serii produkcji Netfliksa i Marvela - "Daredevil".

15.02.2016
15:19
Daredevil - obejrzyj zapowiedź drugiego sezonu
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy zwiastun drugiego sezonu "Daredevil" zaprezentowany został w ubiegłym roku i jeżeli jeszcze go nie widzieliście, możecie nadrobić to w tym miejscu. Tam jednak większość materiału pochodzi z pierwszej serii. Teraz nadszedł czas na sporo świeżych scen. Zaczęło się od tego intrygującego teasera, zapowiadającego... nowy trailer:

Kilkanaście godzin po teaserze do sieci trafił pełny zwiastun (w zasadzie pierwsza część pierwszego zwiastuna), który skupia się głównie na nowym bohaterze, który pojawi się na ekranie - Franku Castle, znanym również - a może raczej: przede wszystkim - jako Punisher. To było żołnierz Marines, którego rodzina została zamordowana przez mafię, jemu samemu zaś cudem udało się ujść z życiem. Castle postanawia wymierzyć zabójcom sprawiedliwość na własną rękę, przeistaczając się w mrocznego mściciela, którego znakiem rozpoznawczym jest czarny strój z białą czaszką na piersi.

W Punishera wcieli się Jon Bernthal (między innymi "Furia", "Wilk z Wall Street" i "The Walking Dead"). Najprawdopodobniej udział w "Daredevilu" będzie tylko początkiem współpracy Bernthala z Netfliksem. Grana przez aktora postać ma bowiem doczekać się własnego serialu. Na ten moment wiadomo na jego temat jedynie, że znajduje się we wczesnej fazie produkcyjnej.

REKLAMA
punisher class="wp-image-51102"

Drugi sezon "Daredevil" swoją premierę będzie miał już 18 marca. Poza Muttem Murdockiem i Frankiem Castle zobaczymy w nim także Elektrę Natchios (grana przez Elodie Yung), płatną zabójczynię, współpracującą z przestępczą organizacją Kingpina. Druga część zwiastuna zostanie udostępniona 25 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA