REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Diabeł wraca do miasta. 3. sezon Daredevila już dzisiaj w Netfliksie

Daredevil wraca do serwisu Netflix, ale nie tylko on. Równie ważny jest powrót jego przeciwnika i jednego z najciekawszych łotrów od tandemu Marvel/Netflix.

19.10.2018
9:23
Daredevil netflix
REKLAMA
REKLAMA

Daredevil doczekał się wreszcie 3. sezonu. Pierwsza produkcja superbohaterska Netfliksa wyznaczyła kierunek, w którym ostatecznie podążyli Luke Cage, Jessica Jones i Iron Fist. Jest to serial o tyle ważny, że jego konstrukcja wydawała się przepisem na sukces wszystkich odcinkowych produkcji o superbohaterach od Netfliksa. Twórcy pozostałych seriali nie wzięli jednak pod uwagę tego, że Daredevil miał nie tylko interesujący schemat fabularny, ale również dołożono wszelkich starań, aby był po prostu dobrze skonstruowaną opowieścią.

W oczy rzucała się nie tylko doskonała obsada aktorska - mówię tu zwłaszcza o tytułowym bohaterze, w którego wcielił się Charlie Cox i jego przeciwniku (w roli Kingpina Vincent D'Onofrio). Nie bez znaczenia było to, że twórcy decydowali się poświęcić masę czasu przedstawienie nam antagonisty. Willson Fisk przerażał, fascynował, ale też łatwo było go zrozumieć. Jego postura, gra aktorska i świetnie napisana historia aż przerażały.

W 3. sezonie Kingpin wraca.

To najlepsza wiadomość dla fanów seriali superbohaterskich od bardzo dawna. Słabością nie tylko seriali, ale równie filmów o gościach w pelerynach, które są dzisiaj tak popularne, są najczęściej właśnie antagoniści. A tutaj nie dość, że Kingpin wraca, to jeszcze doskonale pamięta o tym, kto wsadził go za kratki. Wyposażony w nową wiedzę będzie zapewne znacznie groźniejszy i bardziej przerażający. Zapowiada to już zwiastun.

REKLAMA

3. sezon Daredevila pojawił się właśnie w serwisie Netflix.

Nowa serial liczy 13 odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA