REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tylko u nas: najnowszy zwiastun serialu Dark od Netfliksa. Będzie mrocznie

Dark to kolejna produkcja Netfliksa, na którą warto jest czekać. Serial zapowiada się wyjątkowo mrocznie. Jako pierwsi w Polsce możemy pokazać wam zwiastun tego widowiska. 

09.11.2017
9:03
Dark Netflix umowa na wyłączność
REKLAMA
REKLAMA

Fabuła serialu Dark zostanie zainicjowana przez zaginięcie dwojga dzieci. Zdarzenie odbije się na całej społeczności. Nie dość, że rozpoczną się poszukiwania, to na jaw wyjdzie wiele mrocznych sekretów, które dotyczą czterech rodzin i relacji między nimi. W trakcie śledztwa okazuje się jednak, że to nie pierwsze zaginięcia w tej okolicy. Akcja dzieje się w niemieckim miasteczku Winden, a obok regularnego śledztwa mają pojawić się trudne do wytłumaczenia zjawiska.

Premiera serialu Dark będzie miała miejsce 1 grudnia w serwisie Netflix.

Produkcja będzie liczyła 10 godzinnych odcinków. Za reżyserię odpowiada Baran bo Odar, a scenariusz napisała Janje Friese. Oboje pracowali przy pełnometrażowym obrazie Who Am I. Możesz być kim chcesz, który opowiadał o grupie hakerów.

REKLAMA

Dark to produkcja niemieckiego oddziału Netfliksa i oglądając kolejny zwiastun, muszę przyznać, że zapowiada się on bardzo klimatycznie. Zwłaszcza, że im więcej europejskich produkcji oglądam, tym bardziej przekonuję się, że włoskie, niemieckie czy skandynawskie seriale naprawdę nie mają się czego wstydzić. Wystarczy wspomnieć świetną Suburrę, Babylon Berlin, Rząd, Gomorrę.

Pozostaje nam cierpliwie czekać na premierę, która już za niecały miesiąc.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA