REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

David Duchovny o powrocie do "Z Archiwum X": Chętnie, ale...

Niedawno informowaliśmy o tym, że trwają rozmowy na temat powrotu "Z Archiwum X" - kultowego serialu z lat 90. Wczoraj na ten temat wypowiedział się David Duchovny, odtwórca roli Foxa Muldera.

21.01.2015
13:35
David Duchovny o powrocie do „Z Archiwum X”: Chętnie, ale…
REKLAMA
REKLAMA

Duchovny powiedział, że z radością wystąpiłby w nowej serii "Z Archiwum X". Dodał jednak, że w jego przypadku nie ma mowy o udziale w pełnym sezonie, w roli głównego bohatera. Aktor przyznał, że nie miałby na to dość energii i mógłby pojawić się w serialu jedynie gościnnie lub jako postać drugoplanowa. Duchovny uważa też, że powrót "Z Archiwum X" prędzej czy później na pewno dojdzie do skutku.

Z kolei Gillian Anderson, czyli serialowa Dany Scully, kilka dni temu oznajmiła, że byłaby zachwycona, gdyby doszło do kontynuacji serii.

REKLAMA
z archiwum x 3

Trudno sobie wyobrazić "Z Archiwum X" bez Muldera i Scully jako głównych bohaterów. Co prawda nie wiadomo jeszcze jaką formę będzie miała kontynuacja serialu (abstrahując oczywiście od tego, że wciąż nie jest pewne, czy faktycznie powstanie), być może będzie to historia o nowej parze agentów, zaś Duchovny i Anderson będą na przykład pełnić jedynie funkcje mentorów. Choć dla mnie byłoby to "Z Archiwum X" bez "Z Archiwum X". To trochę tak, jakby w nowej "Drużynie A" Buźka, Hannibal, B.A. i Murdock pojawili się tylko w jednym odcinku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA