REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

David Lynch jednak wróci do "Miasteczka Twin Peaks"!

Wygląda na to, że emocjonująca dla wszystkich fanów "Miasteczka Twin Peaks" telenowela nareszcie dobiegła końca. David Lynch ogłosił na swoim profilu na Twitterze, że jednak wyreżyseruje trzeci sezon serialu.

16.05.2015
12:55
David Lynch jednak wróci do „Miasteczka Twin Peaks”!
REKLAMA
REKLAMA

Informację tę potwierdziło Showtime, zatem mamy w tym względzie pewność - Lynch powróci. Szczegóły umowy pomiędzy stacją a reżyserem pozostają nieujawnione, ale nie ma to chyba w tym kontekście większego znaczenia. Najważniejsze, że trzecim sezonem "Miasteczka Twin Peaks" zajmie się jedyna osoba, która rzeczywiście powinna.

Przypomnijmy, że pierwsze niepokojące doniesienia związane z konfliktem na linii David Lynch - Showtime pojawiły się przed kilkoma miesiącami. Ze względu na przedłużające się negocjacje pomiędzy stronami zaczęto plotkować, że nie jest wcale pewne, czy artysta na pewno podejmie się reżyserii nowych odcinków "Twin Peaks". 6 kwietnia plotki te znalazły swoje potwierdzenie - Lynch ogłosił, ze nie udało mu się dogadać ze stacją i wycofuje się z projektu.

REKLAMA

Jak nie trudno się domyślić, wywołało to prawdziwą lawinę protestów - i to nie tylko ze strony fanów, ale także... członków obsady "Miasteczka Twin Peaks". Aktorzy tacy jak m. in. Sherilyn Fenn, Mädchen Amick czy Dana Ashbrook, nagrali wideo, na którym domagali się wznowienia negocjacji kontraktu Lyncha.

Manifestacje przyniosły oczekiwany skutek i niebawem, bo w 2016 roku, będziemy mogli śledzić nowe odcinki serialu już z Davidem Lynchem na pokładzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA