REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło jako detektyw, a z nim plejada polskich gwiazd. Zobacz teledysk do piosenki „Trofea”

Trzeba przyznać, że chłopak ma rozmach. Dawid Podsiadło opublikował kolejny teledysk do utworu z jego robiącej furorę płyty „Małomiasteczkowy”. Sprawdźcie klip do numeru Trofea.

23.05.2019
13:53
dawid podsiadlo trofea
REKLAMA
REKLAMA

Wszystko co muzyk robi przy promocji swojego ostatniego wydawnictwa jest oryginalne i co najmniej rzadkie na polskim rynku. Można już było zadzwonić do muzyka w celu poznania daty premiery jego krążka, w Warszawie powstał mural z Małomiasteczkową krzyżówką, a jeszcze wcześniej artysta sprzedawał swoje ostatnie muzyczne dokonanie w kiosku.

Przed nami jeszcze wspólny koncert z Taco Hemingwayem i wydawać by się mogło, że wszystkie te zabiegi promocyjne już dobiegają końca, aż tu dostajemy nowy teledysk. I to jaki! Dawid Podsiadło potrafi zaskakiwać

Klip do utworu Trofea Dawida Podsiadły:

Słuchamy głosu Jerzego Stuhra, który odbija się od ścian Starej Oranżerii w warszawskich Łazienkach Królewskich. Z czasem pojawiają się też pastelowe kolory i symetria budowanych ujęć. Zupełnie jak u Wesa Andersona, ale to nie on był reżyserem teledysku, a Daniel Jaroszek.

Sam klip jest fabularyzowany, a skoro tak, to i znaleźli się w nim aktorzy. Nazwiska nie powinny być nikomu obce, gdyż na ekranie widzimy Agatę Buzek, Wiktora Zborowskiego, Borysa Szyca, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Maternę, a także samego Podsiadłę.

REKLAMA

Klip do Trofeów miał premierę zaledwie o godzinie 13:00, a już ilość jego odtworzeń idzie w dziesiątki tysięcy wyświetleń. Zanosi się na spektakularny wynik.

Dawid Podsiadło chyba nie mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu urodzinowego, bo właśnie dziś muzyk świętuje 26 lat na karku. Sto lat!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA