REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wade Wilson ściska Cable'a i Domino. Tak wygląda oficjalny plakat filmu Deadpool 2

W sieci pojawił się oficjalny plakat filmu Deadpool 2. Nowy materiał przedstawia głównych bohaterów produkcji, jednak tylko jeden z nich wydaje się być bardzo zadowolony z tego połączenia.

28.03.2018
9:47
Deadpool 2: Wade obejmuje Cable'a i Domino na oficjalnym plakacie
REKLAMA
REKLAMA

W pierwszej części Wade Wilson dorabiał jako najemnik, uprzyjemniając sobie wieczory w lokalnym pubie. Gdy pewnego dnia poznał Vanessę, w jego życiu nastąpił zwrot w stronę normalności. Taki stan nie trwał jednak długo; u bohatera wykryto złośliwy nowotwór. Jedynym wyjściem wydawało się poddanie nielegalnemu eksperymentowi. W jego wyniku Wade zyskał moce samouzdrawiania, jednak cała procedura zdeformowała jego ciało. Jako Deadpool zaplanował krwawą zemstę na człowieku, który spowodował jego cierpienia.

Po wyrównaniu rachunków Deadpool chciałby wieść spokojne życie kucharza. Przeszkadza mu w tym jednak utracony zmysł smaku. Kolejnym zmartwieniem Wade’a są przeciwnicy, którzy chcą go zabić. Antybohater będzie miał jednak do pomocy kilka postaci.

20th Century Fox ujawniło oficjalny plakat filmu Deadpool 2.

Obok granej przez Ryana Reynoldsa postaci widzimy Cable’a (Josh Brolin) i Domino (Zazie Beetz). Tylko Wilson wydaje się nie mieć zupełnie nic przeciwko takiemu dopasowaniu. Nic dziwnego, bo chociaż cała trójka wchodzi w skład sformowanej przez tytułowego bohatera X-Force, to ich cele i charaktery znacząco się od siebie różnią. Przybyły z przyszłości Cable może być nawet jednym z głównych antagonistów filmu, biorąc pod uwagę, że w oficjalnym zwiastunie Deadpool walczy z nim częściej niż z kimkolwiek innym.

Deadpool 2 plakat class="wp-image-147705"

A propos trailera, w sieci pojawiła się także jego złagodzona wersja.

Wytwórnia okroiła go z momentów uznawanych za gorszące. Nie ma jednak co panikować, bo nic nie wskazuje na to, by cenzura miała dotknąć także i sam film. Deadpool 2 nadal obfitować będzie w wulgaryzmy i sprośne suchary.

REKLAMA

Oprócz wspomnianych aktorów na ekranie ponownie zobaczymy Morenę Baccarin, która wcieli się w Vanessę. Do swoich ról powrócą także Stefan Kapicic (Colossus), Brianna Hildebrand (Ellie Phimister) czy T.J. Miller (Weasel). Reżyserem filmu jest David Leitch, a scenariusz ponownie przygotował duet Rhett Reese i Paul Wernick.

Deadpool 2 trafi do kin 18 maja tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA