REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Deadpool będzie najbardziej znaczącym superbohaterem w MCU? Marvel Studios chce podpisać kontrakt z Ryanem Reynoldsem

Wszystko wskazuje na to, że „Deadpool 3” w końcu powstanie. Co więcej antybohater grany przez Ryana Reynoldsa prawdopodobnie zacznie odgrywać w MCU znaczącą rolę.

05.10.2020
10:52
Deadpool 3 MCU Ryan Reynolds kontrakt
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza część „Deadpoola” zarobiła na całym świecie niemal 783 mln dolarów. Widzowie pokochali wygadanego najemnika, którego nie sposób zabić i równie tłumnie ruszyli do kin na drugą odsłonę jego przygód. Jednocześnie pojawiły się też oczekiwania fanów, że antybohater grany przez Ryana Reynoldsa pojawi się pewnego dnia w MCU.

Szansa na to pojawiła się w zeszłym roku, kiedy to Disney wchłonął 21st Century Fox.

Od tamtej pory wciąż czekamy na informację, jak będzie wyglądała przyszłość Kinowego Uniwersum Marvela. Niestety nie możemy narzekać na liczbę doniesień na ten temat. O konkretach w ogóle można zapomnieć. A dodajmy do tego, że jeszcze pojawiła się pandemia i postawiła całą branżę filmową na głowie.

Marvel Studios musiało zmienić swoje plany co do nadchodzących premier swoich filmów i w efekcie od maja wciąż czekamy, aż zobaczymy „Czarną Wdowę”. Nie zapowiada się nawet, żeby w najbliższym czasie kino wróciło na znane nam dotychczas tory. Daty wprowadzenia na ekrany głośnych tytułów wciąż są przesuwane.

Wszystko wskazuje jednak na to, że fani „Deadpoola” mają na co czekać. W sieci właśnie pojawiły się plotki jakoby Marvel Studios chciało podpisać bardzo korzystny kontrakt z Ryanem Reynoldsem. Informację tę przekazał na swoim Patreonie Daniel Richtman, którego doniesienia do tej pory się sprawdzały.

Zgodnie z plotką Kevin Feige (szef Marvel Studios) i Disney chcieliby podpisać z Ryanem Reynoldsem umowę, wedle której odtwórca roli Deadpoola stanie się najlepiej opłacanym aktorem w MCU (tak, zarobi nawet więcej niż swego czasu Robert Downey Jr).

REKLAMA

Oznacza to, że Reynold prawdopodobnie pojawi się w większej liczbie filmów z uniwersum, niż jakikolwiek inny aktor przed nim.

Mowa tutaj jest przede wszystkim o kolejnych częściach przygód Deadpoola. Poza tym Reynolds miałby się pojawić w kolejnych crossoverach z serii „Avengers”. Richtman nie podał jednak informacji, w jaki sposób antybohater miałby znaleźć się w uniwersum Marvela. Weźmy jednak pod uwagę, że Disney szykuje się do wprowadzenia w filmach MCU idei multiwersum, dzięki czemu nie będzie z tym większego problemu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA