REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pełny zwiastun filmu "Deadpool" to coś, co chcesz obejrzeć

Kilka dni po pojawieniu się w Sieci teasera, dziś doczekaliśmy się pełnego, oficjalnego zwiastuna filmu "Deadpool". Jest zabawny, brutalny, wulgarny i nieco absurdalny. Innymi słowy - zapowiada wyśmienite widowisko.

05.08.2015
9:04
deadpool ryan reynolds
REKLAMA
REKLAMA

Wytwórnia 20th Century Fox udostępnia na YouTube dwie wersje pierwszego oficjalnego zwiastuna (obie znajdziecie poniżej) - zdecydowanie bardziej polecam tę oznaczoną jako red band trailer, jakkolwiek jeżeli aktualnie przebywacie w pracy, raczej sięgnijcie po tę bardziej ugrzecznioną.

Deadpool - Red Band Trailer

Deadpool - Trailer

Zwiastun "Deadpool" robi naprawdę znakomite wrażenie i jestem przekonany, że wszyscy fani tej postaci będą nim zachwyceni. Główny bohater tego filmu to z całą pewnością najzabawniejszy bohater Marvela i zanosi się na to, że reżyser Tim Miller i scenarzyści Rhett Reese oraz Paul Wernick wspólnie z odtwórcą roli głównej, Ryanem Reynoldsem, umiejętnie wykorzystają drzemiący w nim potencjał.

Przypomnijmy, że pierwszy materiał wideo dotyczący filmu "Deadpool" pokazany został publiczności tegorocznego Comic-Conu, skąd następnie - w fatalnej jakości - wyciekł do Sieci. Kilka dni temu w Internecie pojawił się oficjalny teaser trailer, w którym główny bohater widowiska zapowiadał powyższy zwiastun, zasadniczo... kpiąc ze zwiastunów filmowych.

REKLAMA
deadpool zwiastun

"Deadpool" trafi do kin w lutym 2016 roku. W obsadzie, poza Reynoldsem, pojawią się też miedzy innymi Gina Carano, Ed Skrein, T.J. Miller i Morena Baccarin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA