REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dziś wieczorem, na żywo, Depeche Mode w twojej przeglądarce


17.03.2017
17:58
Depeche Mode na żywo
REKLAMA

Już dziś, o 20:00, w ten piękny piątkowy wieczór, będziemy mogli oglądać na żywo świetnie się zapowiadający występ Depeche Mode w Berlinie. Jeżeli nie masz innych planów na wieczór, to aż żal opuścić!

REKLAMA

No dobra, znaczna część z was, szczególnie ta młodsza część, ma zapewne na piątkowy wieczór rozrywkowe i wyskokowe plany. Część jednak wybierze domowe zacisze i relaks. Mamy dla was propozycję.

Dziś wieczorem o 20:00 w Berlinie na scenę wejdzie legendarne Depeche Mode, by dać kolejny koncert promujący płytę Spirit. Ty też możesz stać się jego częścią. Wystarczy do tego komputer, tablet lub inne podobne urządzenie, w miarę wydajne łącze internetowe i… wolny czas.

Depeche Mode na żywo? Warto!

Nowa płyta Depeche Mode, nawet zdaniem fana, do najlepszych nie należy. Przemek opisał ją dość krytycznie, stwierdzając, że to przyzwoite wydawnictwo, ale nic szczególnego, o czym wielu zapomni po paru dniach od odsłuchu. Może to i prawda, ale nie zapominajmy o zdolnościach tego zespołu na żywo i o fakcie, że poza nowymi singlami z całą pewnością pojawi się legendarna klasyka.

Depeche Mode na żywo class="wp-image-81811"
REKLAMA

By móc obejrzeć transmisję, należy zalogować się do usługi T-Mobile Electronic Beats, o tu, pod tym adresem. Mamy nadzieję, że serwery wytrzymają napływ fanów i że transmisja przebiegnie w sposób niezakłócony.

Zamierzam sprawdzić. Depeche Mode to klasa sama w sobie. Wam również serdecznie to polecam.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA