REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Detektyw": Taylor Kitsch dołącza do obsady 2 sezonu

W wywiadzie udzielonym AdWeek, Kitsch potwierdził krążące od kilku tygodni spekulacje dotyczące jego udziału w drugim sezonie serialu HBO "Detektyw". Ostatnią niewiadomą pozostaje więc Rachel McAdams. 

28.10.2014
8:49
„Detektyw”: Taylor Kitsch dołącza do obsady 2 sezonu
REKLAMA

Jakkolwiek ponoć umowa między HBO a Kitschem nie została jeszcze sfinalizowana, to obie strony są już dogadane co do warunków i aktor przygotowuje się do roli. Jeśli więc nie stanie się nic nieoczekiwanego, już za kilka miesięcy zobaczymy go na szklanym ekranie obok Colina Farrella, Vince'a Vaughna i prawdopodobnie Rachel McAdams. Kanadyjska aktorka łączona jest z drugim sezonem "Detektywa" od dawna, a w ostatnich miesiącach amerykańskie media wymieniają ją niemal jako pewniaka.

REKLAMA
Taylor Kitsch 2
REKLAMA

Taylor Kitsch to 33-letni Kanadyjczyk, znany między innymi z roli Michaela Murphy'ego z "Ocalonego", Gambita z "X-Men Geneza: Wolverine" czy Bruce'a Nilesa z "Odruchu serca". Wcielił się także w tytułowego bohatera filmu "John Carter" od Disneya. Ostatnio pojawił się obok Kevina Spacey w zwiastunie gry "Call of Duty: Advanced Warfare", który możecie obejrzeć poniżej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA