REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Meksykański Constantine wkracza do akcji. Pierwszy zwiastun nowego serialu Netfliksa – Diablero

Netflix od ponad roku ochoczo wspiera powstawanie produkcji z całego świata. Już wkrótce na platformę trafi nowy serial z Meksyku. Diablero opowie o walce księdza, pogromcy demonów i superbohaterki z siłami zła.

02.10.2018
18:58
netflix serial diablero
REKLAMA
REKLAMA

Popularność Netfliksa w krajach hiszpańskojęzycznych sprawia, że firma wiąże z nimi coraz więcej planów produkcyjnych. Dopiero co zadebiutował kolejny serial Netfliksa z Hiszpanii, a na serwisie YouTube pojawił się krótki zwiastun Diablero. To meksykański serial łączący w sobie światy horroru i fantasy.

Akcja produkcji została umieszczona w mieście Meksyk, opuszczonym przez anioły. W ich miejsce pojawiło się zło. Mieszkańcy narażeni na ataki demonów nie mają do kogo się zwrócić. Poszukujący ratunku ksiądz Ramiro Ventura w akcie desperacji zwróci się do legendarnego łowcy demonów, czyli tytułowego Diablero.

Mężczyzna pokazany w ostatnich sekundach zwiastuna to właśnie Diablero o nazwisku Elvis Infante.

Wraz z księdzem Venturą i Nancy Gamą – prawdziwą superbohaterką – staną oni naprzeciwko złu i wprawią w ruch wydarzenia, która mogą zmienić przyszłość świata. W głównych rolach wystąpią Christopher von Uckermann, Giselle Kuri, Horacio García Rojas, Dolores Heredia i Flavio Medina.

REKLAMA

Serial będzie oparty na bestsellerowej powieści El diablo me obligo (Diabeł mnie zmusił) autorstwa Francisco Haghenbecka. Za reżyserię produkcji odpowiada José Manuel Cravioto. Już wkrótce przekonamy się, czy produkcja przypominająca słynnego Constantine'a połączonego z Nieustraszonymi pogromcami wampirów odniesie sukces.

Diablero trafi na platformę Netflix 21 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA