REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Kinowy hit z Anyą Taylor-Joy na Disney +. Sprawdź, co warto obejrzeć w czasie długiego weekendu

Nowy Rok oznacza również nowe filmy. Disney + zadbał o to, aby w styczniu pojawiło się sporo interesujących pozycji. Wraz z początkiem stycznia Disney + zaserwował kilka smakowitych nowości, takich jak m.in. "Amsterdam" z Margot Robbie oraz "Menu" z Anyą Taylor-Joy. Co jeszcze znajdziemy w ofercie Disney +? Sprawdźcie

06.01.2023
11:31
Anya Taylor-Joy
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Początek stycznia z Disney + zapowiada się naprawdę dobrze. Ci, którzy planują długi weekend oglądając filmy, będą mieli w czym wybierać. Disney przygotował propozycje ze świetną, iście gwiazdorską obsadą. Filmy z Anyą Taylor-Joy czy Margot Robbie z pewnością przyciągną przed ekrany rzesze widzów. Co zatem warto obejrzeć wraz z początkiem stycznia?

REKLAMA

"Menu". Zobacz film z Anyą Taylor-Joy.

Jeszcze niedawno "Menu" gościło w kinach, a teraz pojawi się w Disney+. O czym jest "Menu"? Jak dowiadujemy się z opisu produkcji, młoda para wybiera się na odległą wyspę, do ekskluzywnej restauracji. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje, a w menu czekają zaskakujące i nietypowe niespodzianki. W obsadzie znalazła się wspomniana już gwiazda "Gambitu królowej", Anya Taylor-Joy, Ralph Fiennes oraz Nicholas Hout. Obraz dostępny jest od 4 stycznia.

"Menu"

"Amsterdam". Zobacz film z Margot Robbie

"Amsterdam" swoją premierę miał 14 października tego roku. Film w reżyserii Davida O. Russela osadzony jest w latach 30. XX wieku. Dwóch żołnierzy i sanitariuszka to trójka bliskich przyjaciół, która zostaje uwikłana w jedną z najbardziej szokujących i tajemniczych intryg w historii Stanów Zjednoczonych. "Amsterdam" dostępny jest w Disney+ od 4 stycznia.

"Amsterdam"

Również od 4 stycznia widzowie będą mogli zobaczyć w Disney + serial "Gwiezdne wojny. Parszywa zgraja". To serial osadzony w świecie "Gwiezdnych wojen", tworzony przez Dave'a Filoniego. Jest kontynuacją oraz spin-offem serii "Gwiezdne wojny: Wojny klonów z 2008 roku. Pierwszy sezon zadebiutował na platformie Disney + 4 maja 2021 roku.

Długi weekend z Disney +

Z kolei już 6 stycznia, z początkiem długiego weekendu na platformie Disney + pojawi się film "Gdyby ściany mogły śpiewać". Od ponad 90 lat, Abbey Road Studios jest sercem branży muzycznej. W tym pełnym osobistych wspomnień i refleksji filmie, Mary McCartney przybliża nam tych dziewięć dekad. Dekad kreatywności i magii, które są fundamentem tego najsłynniejszego i najdłużej funkcjonującego studia nagraniowego na świecie. Film pokazuje jak wszechstronną instytucją jest Abbey Road Studios, dom muzyki klasycznej, filmowej, popu, a nawet hip-hopu. Artyści, producenci, kompozytorzy, realizatorzy dźwięku i obsługa studia opowiadają o tym, jak odnaleźli swój muzyczny język i stworzyli społeczność. Nagrania archiwalne i taśmy z sesji zdradzają część tajemnic tego słynnego miejsca - czytamy w opisie produkcji. Pełną listę nowości od 4 do 6 stycznia znajdziecie tutaj:

 

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA