REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Margot Robbie w niegrzecznym zwiastunie "Babilon". To "kokainowa jazda bez trzymanki"

Margot Robbie ma świetny czas w życiu zawodowym. Niedawno do sieci trafił zwiastun "Barbie", w którym aktorka zagra główną rolę. Teraz pojawił się również zwiastun innego filmu z udziałem Margot. Mowa o filmie "Babilon" Damiena Chazelle'a, który wywołuje skrajne emocje. Światło dzienne ujrzały dwa zwiastuny. Ten drugi opisywany jest jako "kokainowa jazda bez trzymanki".

20.12.2022
17:58
Margot Robbie na planie "Babilonu"
REKLAMA

Margot Robbie jest wszechstronną aktorką, która świetnie radzi sobie w każdej roli. W ostatnim czasie głośno było o jej roli w fimie "Barbie", który ma trafić do kin latem 2023 roku. Teraz Margot jest na ustach wszystkich, a to za sprawą innej produkcji. Mowa o filmie "Babilon" Damiena Chazelle'a. W produkcji gwiazda zagrała nie z byle kim, gdyż na ekranie zaprezentuje się widzom u boku samego Brada Pitta. Choć produkcji z iście gwiazdorską obsadą jeszcze nie ma w kinach, już teraz film zdążył nieźle namieszać.

REKLAMA

"Babilon" Damiena Chazelle'a wywołuje skrajne emocje

"Grzeczny" zwiastun "Babilonu"

"Babilon" zbiera przez krytyków bardzo skrajne opinie. Jedni mówią, że to niesamowite dzieło i spektakularne widowisko, inni typują, że "Babilon" będzie najgorszym filmem roku. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w latach 20. XX wieku. Fabuła skupia się na okresie przejścia z kina niemego do filmów z dźwiękiem, które zmieniło obraz ówczesnego Hollywood. Z kolei Los Angeles rozrastało się wtedy w ogromną metropolię.

Brad Pitt i Margot Robbie wcielili się w gwiazdy kina niemego, a także ikony swoich czasów. Gdy jednak rzeczywistość wokół nich zaczyna ulegać zmianom, zmuszeni zostaną dokonać wyboru: albo odrzucić technologiczną rewolucję, lub też zaakceptować nowy świat, przechodząc ewolucję.

Jak zapowiadają twórcy, "Babilon" będzie mieszać ze sobą postacie prawdziwe oraz fikcyjne. Choć film według rottentomatoes.com  ma 65 proc. pozytywnych recenzji, to nie jest tak chwalony jak poprzednie filmy reżysera, takie jak chociażby "Whiplash" czy "La La Land".

 class="wp-image-2184493"

Dwa zwiastuny "Babilonu". Jeden łagodny, drugi niegrzeczny

REKLAMA
Niegrzeczny zwiastun "Babilonu"

Mimo różnych opinii odnośnie filmu, zapowiada się głośne widowisko. Tuż przed światową premierą, która będzie miała miejsce 23 grudnia, udostępnione zostały w sieci dwa zwiastuny: jeden oficjalny, drugi z kolei nazywany jest niegrzecznym oraz kokainową jazdą bez trzymanki. W zwiastunie nie brakuje nagości, narkotyków, gorących imprez, przepychu czy bogactwa. Do sieci poza zwiastunami trafiły też pierwsze fotografie z planu. "Babilon" wejdzie do polskich kin już 20 stycznia 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA