REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Film w gwiazdorskiej obsadzie niedawno trafił do kin. Wiemy, kiedy pojawi się na Disney+

Ten film jeszcze niedawno czarował swoją gwiazdorską obsadą na wielkich ekranach. Już niedługo będziemy mogli go obejrzeć w domowym zaciszu. Nowy tytuł sygnowany nazwiskiem twórcy "Poradnika pozytywnego myślenia" trafi na Disney+.

01.12.2022
7:42
disney plus premiery co oglądać
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Christian Bale, John David Washington, Margot Robbie, Anya Taylor-Joy - to oni jeszcze niedawno czarowali publiczność w kinach. Wszyscy wystąpili bowiem w nowym filmie twórcy "Poradnika pozytywnego myślenia" Davida O. Russella. Niedługo będziecie mogli ich gościć w zaciszu własnego domu, bo "Amsterdam" zmierza na Disney+.

Komediodramat, który 14 października zadebiutował w polskich kinach, rozgrywa się w latach 30 ubiegłego wieku. Jest to opowieść o trójce przyjaciół, którzy zostają wplątani w dziwaczną intrygę i to w ich rękach spoczywa los demokracji Stanów Zjednoczonych. Brzmi interesująco?

REKLAMA

Amsterdam - kiedy premiera na Disney+?

Pomimo gwiazdorskiej obsady, głośnego nazwiska reżysera i intrygującej fabuły, "Amsterdam" nie przyciągnął tłumów do kin. Według Box Office Mojo na wielkich ekranach zarobił prawie 31 mln dolarów (na całym świecie!). Przy budżecie rzędu 80 mln dolarów jest to więc komercyjna porażka. Czy w streamingu będzie cieszył się większym zainteresowaniem?

REKLAMA
Amsterdam - Disney+ - premiera

Niecałe trzy miesiące po swojej premierze kinowej w Polsce "Amsterdam" pojawi się na VOD. Film zadebiutuje na Disney+ w naszym kraju na początku przyszłego roku, a dokładnie 4 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA