1. Rozrywka
  2. VOD

Jak najtaniej dorwać Disney+? Najlepiej z Polsat Box i Plusem. Nawet dwa lata za darmo

Lokowanie produktu: Polsat Box

Disney+ wylądował w Polsce i – tak jak można było się spodziewać – zachwycił widzów liczbą dostępnych na start produkcji. Zaskoczył też… korzystnymi ofertami, w tym tą od Polsat Box i Plusa, która pozwala cieszyć się serwisem nawet przez dwa lata za darmo.

01.07.2022
14:28
disney plus polsat box plus

Bez dwóch zdań Disney+ z sukcesem wszedł na Polski rynek. Rzecz w tym, że platforma od Myszki Miki ma w swojej ofercie dokładnie to, na co czekaliśmy, czyli masę produkcji, których nie dało się wcześniej obejrzeć nigdzie indziej. Lista rzeczy, do których warto wrócić czy je nadrobić jest ogromna.

Nie mam wątpliwości, że część seansów podyktowana jest nostalgią – sam kilka dni temu odpaliłem serial "Hoży doktorzy" i prawie czułem studencki smak jedzenia ze słoików. Jednak nowy serwis to nie tylko powroty, ale również premiery. Dostaliśmy bowiem nowe seriale Marvela (w tym naprawdę uroczego "Hawkeye’a" i świetny "WandaVision"), a także produkcje ze świata "Gwiezdnych wojen" (nareszcie).

Disney+ - jak zasubskrybować i nie przepłacić?

Wśród użytkowników przez kilka dni trwała dyskusja o tym, jak otrzymać abonament na 12 miesięcy, płacąc tylko za 8. Jest jednak znacznie lepsza opcja, czyli połączenie subskrypcji Disney+ z usługami Polsat Box i Plusa. Jak to zrobić?

Nowi i obecni klienci Polsat Box i Plusa mogą skorzystać z tak zwanych ofert łączonych, czyli biorąc jedną z usług, możecie połączyć ją z Disneyem. Zobaczcie, co można wybrać:

Polsat Box – pakiety telewizji razem z Disney+ od 35 zł/mies. (mamy w tej cenie 51 kanałów tv oraz Disney+). W ofertach z pakietem L i wybranymi pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę.

 class="wp-image-1986985"
Telewizja satelitarna

W tym przypadku wyjściowo pakiet L ze 132 kanałami tv kosztuje 60 zł/mies. Rozszerzając go o kilka dodatkowych pakietów razem za 40 zł/mies. w zależności od potrzeb, czy to filmowych czy sportowych - mamy do tego Disney+ w cenie przez całą umowę.

 class="wp-image-1986988"
Telewizja internetowa

Plus – bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód).

Decydując się na abonament za np. 55 zł, otrzymamy dostęp do Disney+, pakiet 30 GB z dostępem do sieci 5G oraz rozmowy i SMSy/MMSy bez limitu. Dodatkowo, dobierając do tego kolejny abonament głosowy będziemy płacić za niego jedynie 1zł/mies. nawet przez rok. Do takiego abonamentu za 1 zł można również dodać Disney+ i korzystać z niego bez opłat przez rok.

Disney+ znalazł się także w ofercie Polsat Box Go – tu jest nowy pakiet Polsat Box Go Premium z Disney+. To połączenie 100 kanałów telewizyjnych, bazy filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney+, w promocyjnej cenie 50 zł/mies.

A mówiąc najprościej – jeśli zdecydujecie się na Polsat Box (czy to w ramach telewizji internetowej, satelitarnej czy kablowej) wybieracie opcję z Disneyem, a ta zaczyna się już od 35 złotych/mies. Z kolei w Plusie dostaniecie po prostu dostęp do serwisu przez rok, jeśli tylko zdecydujecie się wziąć ofertę abonamentową Plusa na 24 miesiące.

Jeśli więc planowaliście zmienić operatora lub dostawcę internetu i chcielibyście mieć dostęp do tego przebojowego serwisu VOD, to właśnie nadarzyła się okazja.

Jako osoba dużo czasu spędzająca przy serwisach VOD szukam najlepszych ofert, tak aby móc mieć jak największy wybór przy wyborze tego, co wieczorem będę oglądał. Bez dwóch zdań możliwość połączenia dostępu do platformy z ofertami płatnej telewizji, telefonu czy internetu to sama wygoda i (nie ukrywajmy) oszczędność. Zwłaszcza że Disney+ wygląda na jednego z najważniejszych graczy na światowej scenie VOD i jego biblioteka cały czas rośnie. Lada chwila do serwisu trafi choćby „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, który jeszcze grany jest gdzieniegdzie w kinach, a to przecież nie koniec, bo lista nadchodzących produkcji jest naprawdę długa.

Lokowanie produktu: Polsat Box
Najnowsze
Zobacz komentarze