REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Polacy rzucili się na Disney+ i nadrabiają zaległości. Ta lista mówi wszystko

Disney+ nareszcie w Polsce. Po 2,5 roku czekania na wejście platformy do naszego kraju, przez ostatni tydzień sprawdzaliśmy, jak się serwis sprawuje i co ma nam do zaoferowania. Co oglądaliśmy w minionych dniach? Rzuciliśmy się na filmowe i serialowe hity usługi oraz kultowe, acz niedostępne u nas wcześniej tytuły.

22.06.2022
16:43
disney plus polska najpopularniejsze filmy seriale co oglądać
REKLAMA

Polacy oszaleli na punkcie Disney+. Wystarczył tydzień, abyśmy się zakochali w platformie Myszki Miki. Czego tam nie ma! Serwis jest przecież internetowym domem największych popkulturowych franczyz pokroju MCU czy Star Wars. Jakby tego było mało, nie brakuje na nim tytułów kultowych, których w naszym kraju od dawna, albo w ogóle nigdy nie można było nigdzie indziej legalnie zobaczyć. A przynajmniej nie w całości.

Gdy tylko Disney+ zawitał do Polski, rzuciliśmy się na filmy i seriale MCU, oglądaliśmy produkcje ze świata Star Wars, pożeraliśmy "Chirurgów" i "Simpsonów", a nawet wybraliśmy się na wycieczkę na Pandorę w "Avatarze". Lista najpopularniejszych tytułów na platformie w naszym kraju pokazuje, jak z zazdrością przez 2,5 roku czekania spoglądaliśmy na użytkowników, którzy przed nami mogli cieszyć się dostępem do tych wszystkich produkcji. Teraz nie tylko nadszedł czas, aby poznawać nowości usługi, ale i nadrabiać zaległości.

REKLAMA

Disney+ - co Polacy oglądają na platformie?

Na listach najpopularniejszych tytułów na Disney+ w naszym kraju znalazły się tak nowe produkcje, że jeszcze gorące. Najchętniej oglądanym serialem okazuje się bowiem "Obi-Wan Kenobi", a tuż za półmetkiem dychy filmowej uplasowało się "Chip i Dale: Brygada RR", które zadebiutowało w serwisie na świecie 20 maja. W tych zestawieniach nie brakuje również "Ms. Marvel" czy "Epoki lodowcowej: Przygód dzikiego Bucka". Ciekawszy jednak wydaje się fakt, że Polacy dzięki platformie postanowili też nadrobić zaległości.

Disney+ w Polsce - co oglądać?

Listę zarówno najpopularniejszych filmów jak i seriali, zdominowały tytuły, którymi użytkownicy Disney+ na świecie mogli cieszyć się już od jakiegoś czasu. Jest na nich m.in. "Czarna Wdowa","Cruella", "The Mandalorian" i "Loki". Pojawia się jednak też "Avatar" i "Chirurdzy". Z jednej strony nadrabialiśmy więc kinowe zaległości, a z drugiej cieszyliśmy się kultowymi przecież produkcjami.

Disney+ - najpopularniejsze filmy w Polsce:

 1. Czarna Wdowa
 2. Eternals
 3. To nie wypanda
 4. Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
 5. Cruella
 6. Chip i Dale: Brygada RR
 7. Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni
 8. Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
 9. Avatar
 10. Doktor Strange

Disney+ - najpopularniejsze seriale w Polsce:

 1. Obi-Wan Kenobi
 2. The Mandalorian
 3. Loki
 4. Chirurdzy
 5. Moon Knight
 6. Orville
 7. Sowi dom
 8. Simpsonowie
 9. Głowa rodziny
 10. Ms. Marvel

Disney+ - nadrabiają zaległości i oglądają kultowe tytuły

Listy najpopularniejszych filmów i seriali od JustWatch pokazują, jak bardzo chcieliśmy Disney+ w Polsce. Podczas gdy inni mogli się cieszyć produkcjami MCU w jednym miejscu, myśmy musieli ich szukać po różnych platformach. Gdy świat zachwycał się Baby Yodą w "The Mandalorian", my mogliśmy na niego spojrzeć tylko dzięki nielegalnym metodom. Teraz z tym już koniec. Spokojnie możemy nadrabiać zaległości, a w międzyczasie oglądać uwielbiane przez nas seriale, które na VOD w naszym kraju nie były na innych VOD przecież dostępne (a przynajmniej nie w całości), jak chociażby "Simpsonowie" czy "Głowa rodziny".

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

REKLAMA

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA