REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale

Dwie produkcje o życiu wielkich gwiazd wpadają na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Ostatnie serialowo-filmowo propozycje w tym roku Disney+ prezentują się ciekawie, wciągająco i bardzo różnorodnie w kontekście filmowych gatunków. Weekendowymi nowościami są m.in. "Smoki z Wonderhatch" oraz "Raffa". Co jeszcze obejrzeć?

31.12.2023
13:24
Disney+ nowości
REKLAMA

Ostatni weekend grudnia warto spędzić z Disney+. Zanim powitacie hucznie Nowy Rok, wciągnijcie się w świat różnorodnych filmów i seriali, proponowanych przez platformę. Jak zwykle nie brakuje filmów osadzonych w świecie fantasy, wciągających dokumentów czy zabawnych komedii.

REKLAMA

Więcej o Disney+ przeczytasz w Spider's Web:

Smoki z Wonderhatch to nie jedyna nowość na Disney+. Co obejrzeć na platformie?

Nowością, która dostępna jest na platformie od 27 grudnia to "Smoki z Wonderhatch". Obecnie można oglądać 3. i 4. odcinek 1. sezonu. W mistycznym świecie Upananta, gdzie lewitujące wyspy unoszą się na skraju zagłady, niegodziwy Jairo zagraża zniszczeniem całego świata. W obliczu tej katastrofy, jedyną nadzieją jest legendarny Aktha, którego nagłe zniknięcie pozostawia świat bezbronny. Wyrasta jednak nowy bohater, Thaim, młody i nieświadomy smoczar, który przysięga odnaleźć zaginionego mistrza.

Smoki z Wonderhatch

Nowością, która również dostępna jest na Disney+ to "Raffa". To miniserial Disneya, którego główną bohaterką jest Raffaella Carrà. W serialu dokumentalnym odkrywamy niezwykłe życie artystki, która przez ponad pół wieku podbijała serca publiczności na całym świecie. Raffaella Carrà była artystką, ale też symbolem wolności, królową telewizji i niezapomnianą ikoną społeczności LGBTQ+. Od swojego dzieciństwa w Romagni, naznaczonego brakiem ojca, po chwile sławy i rzekomy flirt z Frankiem Sinatrą, serial ukazuje wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego tej niezwykłej kobiety.

Raffaella, będąc zagadką dla wielu, strzegła swojego życia osobistego, jednocześnie próbując odnaleźć się w świecie, który często był zdominowany przez mężczyzn. Serial pokazuje nagrania czy ekskluzywne materiały z prywatnego archiwum artystki. W miniserialu goszczą też opowieści i wspomnienia jej przyjaciół. Widzowie zabrani zostaną w podróż przez wszystkie etapy życia gwiazdy: od wielkich miłości po żal za macierzyństwem. Serial jest hołdem dla artystki, która nie tylko kochała i cierpiała jak my wszyscy, ale też zmieniła oblicze rozrywki, przekraczając wszelkie granice i stając się inspiracją dla kolejnych pokoleń.

Raffa zwiastun

Polecamy wam przyjrzeć się też innemu artyście, którego życie znalazło się w dokumencie Disney+. Mowa o Aaronie Carterze, młodszym bracie Nicka Cartera z Backstreet Boys. "Aaron Carter: Mały książę popu" rzuca światło na burzliwe życie piosenkarza popowego, który zdobył serca publiczności jako solowy artysta dziecięcy na początku XXI wieku.

Jeżdżąc po całym świecie w trasy koncertowe, wykonywał przeboje takie jak "I Want Candy", zdobywając pierwsze miejsca na listach przebojów i zyskując miano "Małego Księcia Popu" od samego Michaela Jacksona. Jednak po błyskotliwym początku, życie Aarona Cartera zaczęło zmieniać się. Film przygląda się nie tylko jego sukcesom muzycznym, ale także zawirowaniom zdrowia psychicznego, rodzinnych trudnościom i walce z uzależnieniem. Kulminacyjnym punktem historii jest tragiczna śmierć Aarona Cartera w listopadzie 2022 roku. Film odkrywa kulisy jego życia, ukazując prawdziwą cenę sławy. Film o życiu Aarona, "Aaron Carter: Mały książę popu"  dostępny jest na Disney+ od 27 grudnia.

Aaron Carter: Mały książę popu
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

 • A gdyby...?
 • Sekrety parków Disneya
 • BTS Monuments: Beyond The Star
 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy
 • Smoki z Wonderhatch
 • Raffa
 • Doktor Who: Kościół na Ruby Road
 • Aaron Carter: Mały książę popu
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA