REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Krytycy twierdzą, że to najlepsza odsłona "Piły". Krwawy horror już online na VOD

"Piła X" właśnie wylądowała na VOD. Najnowszą część horrorowej serii można już obejrzeć w zaciszu własnego domu. Dlaczego warto to zrobić?

29.12.2023
9:04
piła x horror online vod
REKLAMA

Niby jest to już 10. część popularnej serii, ale "Piła X" okazuje się czymś więcej niż kolejnym dennym sequelem hitowego horroru sprzed lat. Bo przecież poprzednie odsłony franczyzy wcale takie dobre nie były. Ba! Rozpływały się w bezsensownej przemocy, przez co krytycy mogli się nad nimi znęcać. Tym razem było jednak inaczej. Recenzenci pisali bowiem o "filmowym cudzie".

"Piła X" to bezpośredni sequel "Piły" i prequel "Piły II". Twórcy wracają tu więc do korzeni serii. Znany nam John Kramer postanawia tu wymierzyć sprawiedliwość medycznym oszustom. Zgłasza się bowiem do lekarzy, którzy obiecują wyleczyć go ze śmiertelnej choroby. Na terapię wydaje mnóstwo pieniędzy, a jej efekt okazuje się żaden. Dlatego właśnie decyduje się wymierzyć szarlatanom sprawiedliwość.

Więcej o "Pile" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Piła X już na VOD

"Piła X" rozpływa się w przemocy. Pułapki Johna Kramera robią tu wrażenie. Jedna z najlepszych to odkurzacz oczu. Tak, na ekranie zobaczycie wysysanie gałek ocznych. Jest krwawo i brutalnie, ale niekoniecznie - jak to nieraz miało do tej pory miejsce - bezsensownie. Film szczyci się bowiem 80 proc. pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes. Tak wysokim wynikiem nie może pochwalić się żadna z wcześniejszych części serii.

REKLAMA
Piła X - horror

Entuzjastyczne recenzje zaczęły spływać jeszcze przed niedawną premierą filmu. "Piła X" trafiła na wielkie ekrany w naszym kraju po koniec września. Teraz pojawiła się na VOD. Dostęp do produkcji można wykupić na różnych platformach. Ceny zaczynają się już od 15 zł.

"Piła X" dostępna jest na TVP VOD, Cineman, Rakuten TV, Premiery CANAL+, Player i Polsat Box Go.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA