REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale

Disney+ nie ma wszystkich seriali Marvela, ale jest coraz lepiej

Długo wyczekiwane seriale Marvela, które pierwotnie emitował Netflix, nareszcie znalazły nowy dom. Od dziś można je wszystkie oglądać na Disney+ pod zakładką "Saga Defenders". To pierwszy krok w stronę zgromadzenia wszystkich kultowych produkcji Marvela w jednym miejscu. Polscy fani na pewną będą zadowoleni, bo na ten moment czekali prawie pół roku.

29.06.2022
15:59
disney plus defenders seriale marvel
REKLAMA

Załóż konto Disney Plus z tego linku, skorzystaj z promocyjnej ceny (2 miesiące gratis).

Oryginalne seriale Marvela zniknęły z serwisu Netflix w dniu 28 lutego 2022 roku. Od tego czasu polscy użytkownicy nie mogli ich obejrzeć za pomocą żadnego legalnego źródła (o ile nie korzystali z VPN-u). Gdzieś na horyzoncie widniała obietnica premiery na Disney+, ale dopóki ta usługa nie ruszyła w Polsce, dopóty nadzieja wydawała się dosyć płocha. Na szczęście od dziś nie ma już tego problemu. "Daredevil", "Jessica Jones", "Luke Cage" "Iron Fist", "Defenders" i "Punisher" zagościły wygodnie na Disney+.

Firma prezentuję serię sześciu produkcji w swojej bibliotece w sposób dosyć zauważalny, bo za pomocą zakładki "Saga Defenders". Co więcej, w przeciwieństwie do kilku innych tytułów tworzonych przed debiutem Disney+ nie wstydzi się ich pokazywać w głównym hubie poświęconym Marvelowi. Dyskusja o tym, czy Daredevil i jego towarzysze z Defenders należą do kanonu Marvel Cinematic Universe toczy się nie od dziś. Zresztą sam Disney wydaje się w tej sprawie nieprzekonany, dlatego z łatwego dostępu do wspominanych produkcji warto cieszyć się podwójnie.

REKLAMA

Saga Defenders na Disney+ to Daredevil, Punisher i inne popularne seriale z Netflix.

Wszystkie wymienione tytuły znajdziemy na Disney+ w świetnej jakości 4K Ultra HD z Dolby Vision. Osoby czekające na powtórzenie przygody z Mattem Murdockiem i innymi "ulicznymi" superbohaterami mają więc powody do zadowolenia. Z pewnością nie zabraknie natomiast widzów, dla których premiera "The Defenders" na Disney+ będzie okazją do pierwszego seansu. Specjalnie dla nich przygotowałem chronologiczną kolejność kolejnych sezonów dodanych do biblioteki seriali.

Kolejność oglądania seriali Marvela z serii Saga Defenders:

Defenders i seriale Marvela na Disney+
 • Daredevil - sezon 1
 • Jessica Jones - sezon 1
 • Daredevil - sezon 2
 • Luke Cage - sezon 1
 • Iron Fist - sezon 1
 • The Defenders
 • The Punisher - Sezon 1
 • Jessica Jones - Sezon 2
 • Luke Cage - Sezon 2
 • Iron Fist - Sezon 2
 • Daredevil - Sezon 3
 • The Punisher - Sezon 2
 • Jessica Jones - Sezon 3
REKLAMA

Kolekcja Marvela na Disney+ rośnie więc w wyjątkowo szybkim tempie. Od momentu polskiej premiery na platformie dodatkowo zadebiutował "Doktor Strange w multiwersum obłędu", a teraz aż sześć kolejnych produkcji z herosami Domu Pomysłów. W następnej kolejności fani superbohaterów liczą z pewnością na kolejne sezony kultowych animacji takich jak "Spider-Man", "X-Men" czy "The Incredible Hulk", bo ich na razie brakuje. Nie ma się tam z kolei co spodziewać filmów z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej, bo one wszystkie w lipcu pojawią się na HBO Max.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA