REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale /
  4. VOD

Disney+ przejmuje prawa do serialu "Ralph & Katie". To komedia romantyczna o parze z zespołem Downa

Disney nabył prawa w całej Europie (poza Wielką Brytanią) do wszystkich trzech sezonów serialu o autyzmie "The A Word", a także spin-offu "Ralph & Katie". Disney wykupił prawa do tych produkcji także na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

17.10.2022
17:10
Ralph & Katie. Disney wykupił prawa do serialu
REKLAMA

W przeddzień międzynarodowych targów telewizyjnych MIPCOM ujawniono umowę, z której wynika, że Disney+ nabył prawa w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (z wyłączeniem Wielkiej Brytanii), do komedii dramatycznej BBC One o parze nowożeńców z zespołem Downa.

REKLAMA

"Ralph &Katie" - komedia o parze nowożeńców z zespołem Downa

Sześcioodcinkowy, półgodzinny serial, będący spin-offem hitowego dramatu BBC "The A Word", miał swoją premierę w Wielkiej Brytanii 5 października, zbierając niezwykle pochlebne recenzje.

Oficjalny zwiastun komedii romantycznej "Ralp & Katie"

Leon Harrop i Sarah Gordy grają tytułowych nowożeńców Ralpha i Katie - postacie stworzone po raz pierwszy na potrzeby filmu "The A Word", który jest brytyjską adaptacją "Yellow Peppers", izraelskiego dramatu rodzinnego napisanego przez Keren Margalit.

ITV Studios i Keshet U.K. współprodukowały "Ralph & Katie" we współpracy z Tiger Aspect dla BBC One. "The A Word" jest produkcją Fifty Fathoms/Tiger Aspect i Keshet U.K. dla brytyjskiej telewizji.

"The A Word" - historia chłopca z autyzmem. Kiedy premiera?

Umowa Disneya z grupą sprzedażową Keshet International obejmuje również prawa do wszystkich trzech sezonów "The A Word". To serial, który opowiada historię młodego chłopca i jego rodziny, którzy muszą sobie radzić z diagnozą autyzmu u syna. "The A Word" jest już dostępny na Disney+ w krajach nordyckich i Belgii.

REKLAMA

Serial będzie wprowadzany na rynek w: Portugalii, Włoszech, Hiszpanii i Francji od listopada, a w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w przyszłym roku. "Ralph & Katie" zadebiutuje na Disney+ w całym regionie EMEA na początku 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA