REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

BBC Player wchodzi do Polski. Nerdy, to może być nasza szansa, żeby zobaczyć całego "Doktora Who"

Około tysiąca godzin - tyle filmów, seriali i programów BBC ma pojawić się na starcie BBC Playera w Polsce. Biblioteka treści autorskich brytyjskiego nadawcy niedługo trafi do oferty Canal+ online. Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie będziemy mogli dzięki temu obejrzeć. Mocno jednak trzymamy kciuki, aby wśród dostępnych produkcji znalazło się dużo "Doktora Who".

24.05.2022
19:29
BBC Player wchodzi do polski. Dołączy do Canal+
REKLAMA

BBC Player wchodzi do Polski. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów BBC. Brytyjski nadawca od swoich początków kojarzy się z wysokiej jakości produkcjami - filmami fabularnymi, dokumentami, serialami, programami lifestyle'owymi czy treściami dla najmłodszych odbiorców. Wśród nich jest wiele kultowych dzisiaj tytułów, jak chociażby cieszący się niezwykłą popularnością "Doktor Who", którego przygód na polskich platformach VOD można ze świecą szukać.

Nie otwierajcie jednak szampanów. Nie jeszcze pewne czy wraz z wejściem BBC Player do Polski otrzymamy dostęp do wszystkich odcinków "Doktora Who". Na razie wiadomo jedynie, że wraz ze startem oferty platformy w naszym kraju dostaniemy możliwość obejrzenia ok. tysiąca godzin treści autorskich brytyjskiego nadawcy, a wśród nich będzie "Top Gear", "David Attenborough i cuda natury", "Morze Śródziemne: przyroda w potrzasku", "Trump podbija świat", czy "Allo 'Allo!".

REKLAMA

BBC Player - jak oglądać i ile kosztuje?

Wszystkie treści autorskie od BBC obejrzymy z polskimi napisami lub lektorem. Zaczniemy je oglądać już niedługo, bo od 1 czerwca biblioteka BBC Player będzie dostępna w ramach oferty platformy Canal+ online (zostanie dołączona do pakietu ze stacjami Canal+). Będą mogli z niej korzystać również abonenci telewizji satelitarnej Canal+, których dekodery podłączone są do internetu.

 class="wp-image-1965916"
Canal+ - BBC Player

W tym wszystkim najlepsze jest to, że subskrybenci Canal+ online oraz abonenci telewizji satelitarnej Canal+ za dostęp do treści BBC Player nie będą ponosić żadnych dodatkowych opłat. Przynajmniej do końca sierpnia. Potem biblioteka od brytyjskiego nadawcy będzie dostępna w ramach wybranych pakietów (nie wiadomo jeszcze jakich).

BBC Player - filmy i seriale BBC na Canal+ online

Dostęp do treści autorskich od BBC w jednym miejscu to świetna wiadomość dla miłośników filmów i seriali brytyjskiego nadawcy. Aktualnie jego tytuły porozrzucane są po różnych platformach VOD w naszym kraju. I tak na przykład "Doktora Who" można zobaczyć jedynie na Play Now. Ale nie jest też tak, że siądziecie i obejrzycie wszystkie odcinki od deski do deski, bo w usłudze znajdziecie tylko dwa sezony kultowego tytułu. Fani produkcji powinni więc trzymać kciuki, aby jak najszybciej trafiła do oferty Canal+.

Doktor Who - BBC Player - Canal+
REKLAMA

"Doktor Who" to przykład jeden z wielu. Bo żeby znaleźć na polskich platformach VOD treści BBC, trzeba się nieco wysilić. Najwięcej tytułów brytyjskiego nadawcy znajduje się aktualnie na TVP VOD. To tam możemy obejrzeć "Allo 'Allo!", "Czarną żmiję" czy "Co ludzie powiedzą". Takiego "Top Gear" w serwisach streamingowych nie ma natomiast nigdzie. Dlatego możemy być pewni, że gdy biblioteka BBC Player trafi do Canal+ online czeka nas dużo nadrabiania zaległości i przypominania sobie wielu kultowych tytułów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA