REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale

Nowe odcinki "Gęsiej skórki" i innych hitów wpadają na Disney+. Co obejrzymy w ten weekend w serwisie?

Jak co tydzień Disney+ zaprasza swoich widzów do wciągającego filmowego świata. Tym razem będzie bardzo serialowo i nie zabraknie nowych odcinków, znanych i lubianych seriali. Co tym razem obejrzeć?

11.11.2023
15:31
Seriale Disney+ Loki Gęsia skórka
REKLAMA

Disney+ co tydzień raczy swoich fanów ciekawymi propozycjami filmowo-serialowymi. Jeśli nie wiesz, jakie seriale zobaczyć w weekend, z pomocą przychodzą propozycje platformy. Na pierwszy ogień wbijają nowe odcinki "Loków" oraz "Gęsiej skórki".

REKLAMA

Więcej o Disney+ przeczytasz w Spider's Web:

Nowy odcinek "Gęsiej skórki" na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Od 10 listopada na platformie Disney+ dostępny jest 9. odcinek serialu "Gęsia skórka". Grupa pięciu licealistów wchodzi w świat, w którym muszą stawić czoła mrocznym sekretom związanym z tragiczną śmiercią Harolda Biddle'a. Bohaterowie muszą połączyć siły, aby uratować miasto, z kolei widzowie mogą oczekiwać emocjonującej podróży, podczas której każdy z nich odkryje coś o sobie. Czy licealistom uda się rozwikłać zagadkę i ocalić miasteczko przed mrocznymi sekretami przeszłości?

Gęsia Skórka zwiastun

Również od 10 listopada na widzów czeka nowy odcinek serialu "Loki" - dokładnie szósty odcinek drugiego sezonu. Alternatywna wersja Lokiego, po kradzieży Tesseraktu, trafiająca do AOC, otwiera drzwi dla ciekawych konsekwencji i nowych możliwości narracyjnych. Wymazanie twarzy z istnienia to poważna kara, co czyni decyzję Lokiego o pomoc w naprawie oś czasu bardzo trudną. Wątek "wariantu czasowego" stawia pytania o naturę czasu, wolnej woli i możliwość zmiany własnego przeznaczenia. Czy Loki będzie w stanie zmienić swoje zeszłe decyzje i poprawić swoją przyszłość? To opowieść, która dobrze łączy w sobie elementy sci-fi, przygody i dramatu, oferując zarówno emocjonujące sceny akcji, jak i głębokie rozważania filozoficzne.

"Loki" zwiastun"

Nowy odcinek "The Kardashians" wpadł również na Disney+. Rodzina Kardashian-Jenner dzieli się swoim życiem ze światem, wprowadzając ich w przegląd życia rodzinnej dynastii, z jeszcze większym naciskiem na prawdziwość i szczerość. Wprowadzenie widzów w kulisy biznesu wartego miliardy dolarów, którego są częścią, z pewnością dostarczy ciekawych spojrzeń na ich codzienne życie.

"The Kardashians" zwiastun
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

 • "Tokyo Revengers"
 • "American Horror Story: Oczekiwanie"
 • "Jonas"
 • "Raven na chacie"
 • "Witamy we Wrexham"
 • "Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi"
 • "The Kardashians"
 • "Gęsia skórka"
 • "Loki"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA