REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie nowa wersja „Django”. Tym razem kultowy spaghetti western doczeka się wersji serialowej

Canal+ i Sky Studios połączyły siły w celu wyprodukowania serialowej wersji „Django” (nie mylić z filmem Quentina Tarantino). W roli głównej ma wystąpić Matthias Schoenaerts.

18.02.2021
14:47
django serial matthias schoenaerts
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Serial „Django” ma być anglojęzyczną wersją filmowego klasyka spaghetti westernu z 1966 roku. Jak podaje Variety, czeka nas 10 odcinków, których akcja rozgrywać się będzie na Dzikim Zachodzie w latach 60. i 70. XIX wieku.

Fabuła filmu z 1966 roku opowiadała o rewolwerowcu, imieniem Django, który przybywa do małego miasteczka, gdzie próbuje załagodzić spór między meksykańskimi rewolucjonistami a Ku Klux Klanem. W rolę tytułową wcielił się wówczas niezapomniany Franco Nero.

W serialu natomiast Django spotkamy, gdy ten nadal szuka swojej córki, choć minęło 8 lat od mordu dokonanego na jego rodzinie.

Django jednak wierzy, że córka przetrwała masakrę. W końcu znajduje ją w mieście New Babylon. Dziewczyna jednak chce, by Django opuścił miasto, gdyż może przynieść ze sobą wiele problemów. Bohater postanawia jednak, że tym razem nie opuści córki.

REKLAMA

W nowej wersji „Django” tytułowego rewolwerowca zagra Matthias Schoenaerts. Za reżyserię odpowiadać będą m.in. twórcy takich seriali jak „Zero Zero Zero” czy „Gomorra”. Zdjęcia mają wystartować w maju bieżącego roku. Na razie nie jest znana data premiery.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA