REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Oglądałeś "Doktora Strange'a 2" na Disney+? W sieci pojawiły się usunięte z filmu sceny

"Doktor Strange w multiwersum obłędu" po około półtora miesiąca wyświetlania w kinach trafił na Disney+. Dzięki tak krótkiemu okienku dystrybucji już teraz możemy cieszyć się najnowszym filmem MCU we własnym domu. Na platformie nie znajdziecie jednak usuniętych scen, które pojawiły się w sieci.

22.06.2022
21:43
doktor strange 2 disney plus usuniete sceny
REKLAMA

Załóż konto Disney Plus z tego linku, skorzystaj z promocyjnej ceny (2 miesiące gratis).

"Doktor Strange w multiwersum obłędu" już na Disney+. Półtora miesiąca i pyk! Najnowszy film MCU trafił do streamingu. A przecież wciąż jeszcze można oglądać go w kinach. Co jeśli już go widzieliśmy? Czy są jakieś materiały dodatkowe, które wzbogacą nasz odbiór produkcji? No cóż, w tym wypadku na platformie ich nie znajdziecie. Przynajmniej na razie.

Na kartach filmów i seriali na Disney+ znajduje się zakładka "DODATKI", w których znajdziemy materiały dodatkowe powiązane z danymi tytułami. W przypadku "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" jest tam tylko zwiastun. A przecież mogłyby tam też trafić usunięte sceny, które pojawiły się w sieci.

REKLAMA

Disney ujawnił już jakich dodatków do "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" należy spodziewać się przy dystrybucji cyfrowej i na blu-ray. Obok shortów i klipów z wywiadami z twórcami, nie zabraknie usuniętych scen. Będą łącznie trzy:

  • A Great Tem - dziennikarz kwestionuje poczciwość Doktora Strange'a
  • Pizza Poppa - Bruce czuje ulgę, kiedy zaklęcie Doktora Strange'a się kończy
  • It's Not Permanent - Bruce uważa, że Doktor Strange jest impostorem

Usuniętych z "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" scen nie znajdziemy na Disney+. Dwie z nich pojawiły się za to w sieci. Jeśli więc widzieliście już film, możecie zobaczyć, czego twórcy wam nie pokazali. Z pewnością nie będziecie żałować.

Doktor Strange w multiwersum obłędu - usunięte sceny

Pizza Poppa to z kolei inna wersja sceny po napisach. Bruce Campbell kończy się w niej okładać dłonią po twarzy, ale nie śmieje się tak jak w oryginale. Zamiast tego zapowiada zemstę na Doktorze Strange'u:

Doktor Strange w multiwersum obłędu - Disney+
REKLAMA

Doktor Strange w multiwersum obłędu - czy usunięte sceny pojawią się na Disney+?

Powyższych usuniętych z "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" scen nie ma na Disney+. Prawdopodobnie jest to jednak chwilowe. Być może pojawią się one, kiedy film trafi już do dystrybucji na nośnikach kina domowego. W Stanach Zjednoczonych zdarzy się to 26 lipca, a w Polsce niedługo potem - 10 sierpnia.

"Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" obejrzycie na Disney+.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA