REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Aktorka z "Doktora Strange'a" i jej mąż molestowali dzieci. Skazano ich za 32 przestępstwa seksualne

Brytyjska aktorka Zara Phythian (najgłośniejszym filmem z jej udziałem jest niewątpliwie "Doktor Strange) i jej mąż zostali uznani za winnych molestowania seksualnego dzieci na olbrzymią skalę. Kojarzoną głównie ze śmieciowym kinem "gwiazdę" doszczętnie pogrążyły zeznania ofiary, choć długo przekonywała sąd o swojej niewinności. Marvel na pewno nie jest zachwycony powiązaniem z taką osobą.

12.05.2022
19:41
doktor strange zara phythian molestowanie seksualne aktorka
REKLAMA

Niejeden portal pisze o gwiazdorskiej postaci z filmów Marvela, ale nie dajcie się nabrać. Zara Phythian w filmie "Doktor Strange" zagrała niewielką rólkę, bo wcielała się tam we wspierającą Kaeciliusa fanatyczkę. Inna sprawa, że to właśnie z tego filmu większość widzów może ją kojarzyć.

Pozostała część filmografii Brytyjki jest, ujmijmy to delikatnie, dość niszowa. W większości składa się na nią niskobudżetowe kino kopane klasy B. Mimo tego o procesie aktorki mówi cały świat i nie ma w tym nic dziwnego. Zara Phythian właśnie została uznana winną przestępstw seksualnych w liczbie, która jeży włos na głowie.

REKLAMA

Zara Phythian i jej mąż winni molestowania dzieci.

Według przekazanych przez BBC informacji, Phythian i jej mąż Victor Marke zostali uznani za winnych łącznie 32 przestępstw seksualnych wobec dzieci. Marke'owi udowodniono cztery przypadki napastowania seksualnego 15-latki (lata 2002-2003) oraz czternaście przypadków stosunków seksualnych z udziałem dziecka. Zara Phythian została z kolei uznana winną 14 przypadków molestowania seksualnego dzieci. Koszmar pewnej wykorzystywanej przez nią 13-latki trwał prawie 3 lata. Małżeństwo uprzednio wprowadzało ofiary w stan upojenia.

Wiedziałam, że to co robiliśmy było złe, ale po prostu nie wiedziałam, jak wyjść z sytuacji ani jak cokolwiek powiedzieć. (...) Nie mogłam się przyznać, bo się bałam. Zawsze miał nade mną władzę

- wyznała ofiara małżeństwa.

Aktorka długo zapewniała o swojej niewinności - na próżno. Zeznania jednej z ofiar ostatecznie ją pogrążyły. Dziewczyna przedstawiła szczegóły seksualnej gry, do której zaprosiło ją małżeństwo, a później dokładnie opisała znajdujący się w pobliżu genitaliów tatuaż na skórze aktorki. To zdecydowanie uwiarygodniło jej zeznania. Z kolei Marke przekonywał, że jedna z ofiar była już pełnoletnia, ale przy takim natłoku oskarżeń nikt przy zdrowych zmysłach nie potraktowałby tego jako okoliczność łagodzącą.

REKLAMA

Wymowny wydaje się fakt, że jego poprzednie małżeństwo rozpadło się, ponieważ zaczął spotykać się z Phythian, która wówczas sama była nastolatką. Para miała trafić do aresztu, niestety uratowała ich od niego kaucja. Pieniądze nie pomogą im 16 maja, gdy zostanie ogłoszony wyrok skazujący.

Najważniejsza scena, którą Zara Phythian zagrała w filmie"Doktor Strange".
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA