REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kontynuacja Domu z papieru już niedługo w Netfliksie. Mamy zwiastun drugiej części serialu

To była jedna z najmilszych niespodzianek ostatnich miesięcy. Hiszpańskojęzyczny Dom z papieru zebrał bardzo dobre recenzje. A teraz mamy kolejne świetne wieści: na kontynuację nie będziemy już długo czekać.

29.03.2018
14:41
Dom z papieru część 2 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Dom z papieru nie jest najświeższym z seriali. Do Polski trafił dopiero pod koniec ubiegłego roku za sprawą platformy Netflix. I od razu podbił serca recenzentów, w tym nasze. To serial z gatunku heist, a więc nieco podobny do Przekrętu, Włoskiej roboty czy Ocean’s Eleven.

Dom z papieru to opowieść o spektakularnym skoku na hiszpańską Mennicę Narodową. Wyróżnikiem serialu jest wartka akcja i jej liczne zwroty. Fabuła skupia się na samym skoku, ale by nie wyczerpać za szybko tematu – wszak to wieloodcinkowa opowieść – mamy w nim wiele retrospekcji, w których możemy obserwować przygotowania do akcji, a także poznać główne postacie.

Druga część serialu Dom z papieru już 6 kwietnia. Mamy pierwszy zwiastun!

Zmierzamy coraz szybciej do wielkiego finału. Ośmioro śmiałków z przestępczej międzynarodowej elity kontynuuje napad na madrycką Mennicę Narodową. Jest o co walczyć: plan zakłada, że po napadzie w kieszeni zostanie aż 2,4 mld dol. Mózgiem operacji jest Profesor, który dotychczas skutecznie mieszał szyki detektyw Raquel Murillo.

REKLAMA

Kontynuacja już 6 kwietnia. Patrząc na powyższy zwiastun, zdecydowanie jest na co czekać. Jeżeli jeszcze nie daliście szansy Domowi z papieru, zdecydowanie zachęcam. W sam raz na świąteczny odpoczynek przed premierą drugiej części.

Bohaterom przetrzymującym zakładników w Mennicy Narodowej w Madrycie zostało coraz mniej czasu. Przestępcy wciąż mają nadzieję wyjść z akcji bez szwanku i z 2,4 mld euro w kieszeni. Ze zwiastuna dowiadujemy się, że w międzyczasie Profesor zostaje aresztowany. Czy uda mu się wciąż prowadzić psychologiczną grę z detektyw Raquel Murillo?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA