REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Szykuje się kolejny skok. Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki serialu „Dom z papieru”

Netflix ogłosił właśnie datę premiery nowych odcinków popularnego serialu „Dom z papieru”.

09.12.2019
9:49
Dom z papieru - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

„Dom z papieru” zadebiutował w maju 2017 roku i szybko zyskał przychylność widzów i krytyków. W ostatnich miesiącach Netflix kilkukrotnie chwalił się wynikami oglądalności serialu. Wedle najnowszych danych ostatni sezon obejrzano ponad 35 mln razy. Wynik ten uczynił z „Domu z papieru” najpopularniejszy nieanglojęzyczny serial oryginalny platformy. Uplasował go też na pozycji nr 3 w ogólnym rankingu seriali Netfliksa, zaraz po hitach: „Stranger Things” i „The Umbrella Academy”.

Nic dziwnego, że włodarze platformy chcą kontynuować dramatyczną historię grupy złodziei, którzy najpierw zaatakowali mennicą państwową, a w sezonie 3. także Bank Hiszpanii.

Nowe odcinki pojawią się na platformie Netflix już 3 kwietnia 2020.

Informację o dacie premiery poznaliśmy w krótkim filmie promocyjnym. Materiał zdradza także, które postaci na pewno powrócą w nowych odcinkach. Choć klip pokazuje tylko twarze bohaterów, umiejętnie buduje emocje. Zwłaszcza, gdy oglądamy go po dramatycznych wydarzeniach z finału serii nr 3.

Ostatnie odcinki serialu zostawiły nas z wieloma pytaniami. Najbardziej ciekawią nas odpowiedzi na tych pięć palących kwestii.

Dom z papieru - kadr z serialu class="wp-image-353383"
REKLAMA

Nie potwierdzono jeszcze oficjalnie prac nad kolejną serią produkcji. Wydaje się jednak, że jeśli wyniki oglądalności wciąż będą zadowalające, możemy spodziewać się następnych odcinków. Kilka tygodni temu informowaliśmy, że hiszpański portal FormulaTV dotarł do informacji, wedle których wraz z premierą 4. serii, platforma Netflix ma rozpocząć zdjęcia do kolejnej odsłony przygód bohaterów.

4. sezon serialu „Dom z papieru” zadebiutuje na platformie Netflix 3 kwietnia 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA