REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Dostawca pizzy uratował dzieci z pożaru, teraz ma problem. To wideo podbija sieć

Po tym viralowym wideo już nigdy nie będziecie skąpić napiwku dostawcom pizzy. Być może bowiem osoba, która dostarcza wam jedzenie jest bohaterem na miarę Nicholasa Bostica. Uratował on z pożaru łącznie pięcioro dzieci. Finał niesamowitej akcji uchwyciła kamera w mundurze policjanta.

19.07.2022
19:34
pożar viral dostawca pizzy
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce.

Wideo z dostawcą pizzy, który ratuje dzieci z płonącego domu, stało się viralem. Za dnia Nicholas Bostic rozwozi jedzenie głodnym i skacowanym nastolatkom. Pewnej nocy obudził się w nim jednak bohater. Narażając samego siebie na niebezpieczeństwo i poważne obrażenia, dwukrotnie wbiegł do trawionego ogniem budynku.

Nicolas Bostic bez namysłu wbiegł do płonącego domu i wyprowadził z niego czworo dzieci. Wtedy usłyszał, że w budynku może znajdować się jeszcze jedno dziecko. Co zrobił? Wrócił na miejsce pożaru, aby je też uratować. Na policyjnym nagraniu zobaczymy finał tej niesamowitej akcji.

REKLAMA

Policyjna kamera zarejestrowała moment, jak dostawca pizzy wybiega z płonącego budynku z ostatnim uratowanym przez niego dzieckiem na rękach. "Czy wszystko z nim w porządku?" - dopytuje funkcjonariuszy, gdy tylko złapał nieco oddechu. Zresztą zobaczcie sami, jak to wszystko wyglądało:

Dostawca pizzy bohaterem Reddita

Użytkownicy Reddita rozpływają się nad bohaterstwem dostawcy pizzy. Są zachwyceni jego postawą, bo przecież naraził własne życie, aby uratować inne. "To przywraca wiarę w ludzkość" - piszą po wyczynie Nicolasa Bostica. Jednocześnie mają też powody do złości. Wszystko przez opiekę zdrowotną w Stanach Zjednoczonych.

Nicolas Bostic jest bohaterem. Podczas ratowania pięciorga dzieci sam doznał obrażeń. Nikt jednak nie pokryje kosztów jego leczenia, bo to jest Ameryka. Dostawca pizzy musi zapłacić za wymaganą opiekę zdrowotną. W tym celu jego kuzyn założył zbiórkę na GoFundMe. Na szczęście ludzie grosza nie szczędzą.

REKLAMA

Trudno w tym wypadku stwierdzić, który czynnik okazał się ważniejszy: uwielbienie Nicolasa Bostica czy nienawiść do amerykańskiej opieki zdrowotnej. W każdym razie ludzie stanęli na wysokości zadania. Celem zbiórki na rachunki szpitalne bohaterskiego dostawcy pizzy było 100 tys. dolarów. W momencie pisania tego tekstu na jej liczniku jest już ponad 264 tys. dolarów.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA