REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

"Duchy Inisherin" już w VOD. Gdzie obejrzeć oscarowy film z Colinem Farrellem?

Przed 95. galą wręczenia prestiżowych nagród filmowych warto nadrobić perełki, które zostały nominowane do Oscarów. W tym celu nie trzeba już wychodzić z domu. Jeśli chodzi o jeden z filmów - "Duchy Inisherin", to właśnie trafił on do VOD. Gdzie obejrzeć oscarową produkcję?

08.03.2023
10:39
duchy inisherin gdzie obejrzec
REKLAMA

Film w reżyserii Martina McDonagha śledzi losy dwójki przyjaciół. Padraic, w tej roli Colin Farrell, i Colm, w którego wcielił się Brendan Glesson, znają się od wczesnego dzieciństwa. Kiedy niespodziewanie Colm oznajmia, że chce zakończyć ich przyjaźń, Padraic zdezorientowany próbuje zrozumieć, co wpłynęło na decyzję przyjaciela i jednocześnie stara się odzyskać dotychczasową relację. Mimo wsparcia siostry Padraica i jego znajomego Dominika, nie zapowiada się, by Colm zmienił swoje stanowisko. W końcu rzuca on desperackie ultimatum, które wywołuje lawinę szokujących wydarzeń.

REKLAMA

Dramatyczna historia okraszona jest malowniczym obrazem wyspy położonej na zachód od wybrzeży Irlandii.

W pozostałych rolach Kerry Condon ("Trzy billboardy za Ebbing, Missouri"), Barry Keoghan ("Czarnobyl"), Gary Lydon ("Czas wojny") i Pat Shrott ("Stacja benzynowa").

Film "Duchy Inisherin" został nominowany do Oscara w dziewięciu kategoriach. W tym roku zdobył także trzy Złote Globy oraz cztery nagrody BAFTA.

Czytaj także:

Duchy Inisherin - gdzie obejrzeć?

Film "Duchy Inisherin" dostępny jest od dzisiaj, czyli 8 marca na Disney+. Ponadto w serwisie można obejrzeć kulisy powstawania filmu w ramach programu "On The Red Carpet Presents: The Banshees of Inisherin".

REKLAMA

Kulisy filmu "Duchy Inisherin" obejrzysz tutaj, a film tutaj.

Zwiastun filmu "Duchy Inisherin"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA