REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ten kryminalny hit dopiero co gościł w kinach. Teraz wbił na Disney+

Szarości listopadowe szybko ustąpią, jeśli odpalicie Disney+. W tym tygodniu na platformie znajdziecie dobrze znane, filmowe klasyki, jak i też filmy, które dopiero co gościły w kinie. Oto one.

25.11.2023
13:59
Duchy w Wenecji Disney+
REKLAMA

W tym tygodniu na Disney+, poza dobrze znanymi serialami, które jak co tydzień kuszą nowymi odcinkami, na platformie znajdziemy kilka niezłych filmowych propozycji. Składają się na nie zarówno dobrze znane, filmowe klasyki, jak i nowości, które jeszcze niedawno mogliśmy oglądać w kinach. Jeśli na przykład nie zobaczyliście "Duchów w Wenecji" w kinie, to nic straconego.

Więcej o Disney+ przeczytasz w Spider's Web:

REKLAMA

"Duchy w Wenecji" na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Film dostępny jest na platformie Disney+ od 22 listopada. Akcja "Duchów w Wenecji" umiejscowiona jest niedługo po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji. Detektyw Herkules Poirot dobrowolnie spędza emeryturę w pięknym włoskim mieście, biorąc udział w seansie spirytystycznym, który odbywa się w zrujnowanym pałacu. Gdy jeden z uczestników spotkania zostaje zamordowany, detektyw będzie musiał rozwiązać zagadkę jego śmierci. To jeszcze nie wszystko, bo będzie musiał też zagłębić się w liczne tajemnice nawiedzonej willi. "Duchy Wenecji" do niedawna można było oglądać w kinach, gdyż film swoją premierę miał 15 września. W rolach głównych wystąpili m.in. Kenneth Branagh, Tina Fey, Kelly Reily oraz Jamie Dornan.

"Duchy w Wenecji"

Od 24 listopada na Disney+ można oglądać "Oczy Tammy Faye". Film skupia się na ogromnej historii sukcesów, ale i niepowodzeń telewizyjnej ewangelistki, Tammy Faye Bakker. W latach 70. i 80. ewangelistka razem z mężem Jimem Bakkerem postanowili zbudować największą na świecie medialną sieć religijną, ale też chrześcijański park rozrywki. Szczególnie Tammy cieszyła się wielkim szacunkiem i głosiła wiele wartościowych przesłań: akceptacji czy miłości. Wśród opinii publicznej zapisała się jako otwarta i bardzo życzliwa kobieta wobec osób z różnych środowisk. Jednak nieprawidłowości finansowe, ale też konkurenckie intrygi doprowadziły do upadku szczegółowego skonstruowanego imperium. W rolach głównych wystąpili m.in. Jessica Chastain, Cherry Jones oraz Andrew Garfield.

"Oczy Tammy Faye"

Od 24 listopada na Disney+ można oglądać też filmowy klasyk, "Pani Doubtfire", który zna niemal każdy z nas. Szybko przypomnijmy sobie jego fabułę. Po rozwodzie Daniel Hillard, brawurowo zagrany przez Robina Williamsa, dowiaduje się, że była żona poszukuje gosposi. By być bliżej pociech, błyskawicznie podejmuje pracę, przebierając się za kobietę. Jak się okazuje, bycie opiekunką i gospodynią domową nie jest takie łatwe, jak się mu wydaje. W rolach głównych zagrał oczywiście m.in. Robin Williams, Mara Wilson oraz Sara Field.

"Pani Doubtfire"
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

  • "The Kardashians"
  • "Duchy w Wenecji"
  • "Oczy Tammy Faye"
  • "Pani Doubtfire"
  • "American Horror Story: Oczekiwanie"
  • "Katastrofa w przestworzach"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA