REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix chce edukować młode pokolenie. Zobacz zapowiedź programu Dzieciaki móżdżaki

Netflix to nie tylko seriale i filmy. W ofercie serwisu nie brakuje również wielu programów znanych z klasycznej telewizji. Właśnie zapowiedziano nowy show naukowy skierowany do młodych ludzi – Dzieciaki móżdżaki.

29.10.2018
16:30
dzieciaki móżdżaki
REKLAMA
REKLAMA

Netflix oferuje swoim użytkownikom o wiele więcej niż tylko seriale i filmy. W bibliotece serwisu znaleźć można także rozmaite reality i talent show, programy kulinarne, stand up, a nawet pozycje poświęcone sztuczkom magicznym.

W tym zestawieniu czuć było jednak wyraźny brak programów edukacyjnych. Zapowiedziany niedawno show Dzieciaki móżdżaki ma wypełnić tę lukę. Program przeznaczony jest dla młodych ludzi uczęszczających do szkoły podstawowej (a dokładnie od trzeciej do ósmej klasy). Dzieciaki móżdżaki ma przynieść odpowiedzi na takie pytania jak: „Czym są wspomnienia? Jak wielki jest Wszechświat? Co to są zarazki?”.

Netflix opublikował właśnie premierowy zwiastun programu Dzieciaki móżdżaki.

Wyraźnie widać, że twórcy serii będą starali się dotrzeć do młodych widzów atrakcyjną, zabawną formą. Każdy temat zostanie poddany wnikliwej analizie, a przy tym pokazany na bazie interesujących przykładów z życia młodych ludzi. Nie zabraknie też fragmentów przeznaczonych dla najmłodszej widowni. Łatwo je rozpoznać na zwiastunie ze względu na obecność lalki stylizowanej na postaci znane z Muppetów i Ulicy Sezamkowej.

REKLAMA

Program poprowadzi trio Sahana Srinivasan, Alie Ward i Ben Seidman. Brainchild to tylko jedna z wielu listopadowych nowości na Netfliksie. Już w pierwszych dniach nowego miesiąca do serwisu powróci House of Cards. W kolejnych tygodniach na Netfliksa trafią m.in. polski serial 1983, piąta odsłona Wikingów, a także animacja She-Ra i księżniczki mocy oraz toczący się w Meksyku spin-off serialu Narcos.

Dzieciaki móżdżaki trafią do serwisu Netflix 2 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA