REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Komiksy

„Watchmeni” mają konkurencję. Netflix pokazał nowy zwiastun serialu „Dziedzictwa Jowisza”

„Dziedzictwo Jowisza” będzie po „The Boys”, „The Umbrella Academy” i „Watchmenach” kolejnym serialem, który prezentuje inne spojrzenie na świat superbohaterów, niż przyzwyczaił nas do tego Marvel i DC. Premiera nowej produkcji Netfliksa już w maju. Jeżeli będzie w połowie tak dobra jak zwiastun, to naprawdę jest na co czekać.

07.04.2021
17:44
Dziedzictwo Jowisza – nowy zwiastun. To serial Netflix o superbohaterach
REKLAMA
REKLAMA

Mark Millar jest mistrzem dekonstrukcji superbohaterskiego mitu: ma na koncie takie komiksy jak  „Kick-Ass” i „Wolverine – Staruszek Logan”, jest też autorem „Wojny domowej”, która zainspirowała braci Russo przy realizacji „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”. Razem z rysownikiem Frankiem Quitelym stworzyli w 2013 roku serię, która teraz doczekała się netfliksowej adaptacji. O czym opowie serial „Dziedzictwo Jowisza”?

Po niemal stu latach czuwania nad bezpieczeństwem ludzkości pierwsze pokolenie superbohaterów postanawia przekazać pałeczkę swoim dzieciom. Obdarzeni supermocami młodzi herosi pragną dowieść swojej wartości, jednak dorównanie legendzie i spełnienie wygórowanych oczekiwań rodziców okaże się trudniejsze, niż myśleli.

Nowy serial Netfliksa, podobnie jak i komiks, będzie dramatem poruszającym trudne tematy związane z rodziną, władzą i lojalnością. Jego akcja będzie się toczyć na przestrzeni dziesięcioleci. Millar opisywał swoją historię jako konflikt generacji rodem z „Hamleta” oraz odpowiedź na pytanie, jak wyglądałoby dorastanie dzieci Supermana i Wonder Woman. Rzecz jasna, głównymi bohaterami nie są herosi z komiksów DC, ale rodzina Sampsonów. Poznajemy ją w nowym trailerze.

Dziedzictwo Jowisza – zwiastun:

Za produkcję wykonawczą „Dziedzictwa Jowisza” odpowiadają Mark Millar , Frank Quitely, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton i Sang Kyu Kim. W głównych bohaterów wcielili się Josh Duhamel („Transformers”), Leslie Bibb („Iron Man”), Ben Daniels („Egzorcysta”), Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade, Matt Lanter oraz Ian Quinlan.

REKLAMA

Premiera 1. sezonu serialu „Dziedzictwo Jowisza” 7 maja na Netfliksie.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA