REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

To oni zastąpią zwolnionych dziennikarzy w "Dzień Dobry TVN"

W ubiegłym tygodniu do mediów trafiła informacja, że z "Dzień Dobry TVN żegna się aż piątka prowadzących, co było ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla samych dziennikarzy, ale również i dla widzów. Zapowiedziano, że Małgorzata Rozenek oraz Agnieszka Woźniak Starak poprowadzą nowe formaty, natomiast pozostałe gwiazdy odesłano z kwitkiem. Teraz wiadomo już, kto zastąpi dotychczasowych prowadzących w wakacyjnej odsłonie śniadaniowego programu.

27.06.2023
13:09
Nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN"
REKLAMA

W ostatnim czasie w "Dzień Dobry TVN" nie brakowało sporych zmian. Lidia Kazen, szefowa TVN zrobiła swoje porządki, zwalniając aż piątkę prowadzących śniadaniowego formatu. Z programem pożegnała się Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik oraz Małgorzata Ohme. Niepewna jest również przyszłość Filipa Chajzera, który z powodu problemów zdrowotnych musiał rozstać się na jakiś czas z programem.

REKLAMA

Wiadomo, kto poprowadzi wakacyjne wydanie "Dzień Dobry TVN".

Serwis Plejada.pl zdradził, kto zastąpi dotychczasowych dziennikarzy i poprowadzi wakacyjne wydanie programu, emitowane wyłącznie w weekendy. Jak się okazuje, widzowie w dalszym ciągu będą mogli oglądać znane i lubiane ulubione duety, czyli Dorotę Wellman i Marcina Prokopa czy Paulinę Krupińską oraz Damiana Michałowskiego. Do nich dołączą również Ewa Drzyzga oraz Krzysztof Skórzyński, połączeni w nową parę prowadzących.

REKLAMA

Do ekipy dołącza Gabi Drzewiecka oraz Anna Senkara

To jeszcze nie wszystko, bo w wakacyjnym wydaniu porannego programu pojawi się również dziennikarka muzyczna, Gabi Drzewiecka oraz Anna Senkara, najbardziej znana widzom "Dzień Dobry TVN" z relacji z Wielkiej Brytanii. Do wakacyjnej ekipy "DDTVN" dołączy również Mateusz Hładki, który już wcześniej dal się poznać widzom "Dzień Dobry TVN", relacjonując wydarzenia ze świata show-biznesu. Grono prowadzących zasili również Robert Stockinger. Syn aktora Tomasza Stockingera partnerować z kolei będzie Annie Senkarze. Warto zaznaczyć, że wymienieni prowadzący pojawiają się jedynie tylko na czas wakacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA