REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Dzieje się
  5. Netflix /

Netflix opublikował oficjalny zwiastun polskiego serialu "Dziewczyna i kosmonauta"

Od dzisiaj można już wprowadzić się w kosmiczny klimat, który zaserwuje nam najnowszy, polski serial od serwisu Netflix. – "Dziewczyna i kosmonauta". W nadchodzącej wielkimi krokami produkcji zagrają m. in. Magdalena Cielecka i Magdalena Boczarska.

06.02.2023
13:30
dziewczyna i kosmonauta zwiastun netfliksa
REKLAMA

Niemal dwa tygodnie przed premierą Netflix opublikował zwiastun polskiego serialu sci-fi - "Dziewczyna i kosmonauta". W rolach głównych między innymi Magdalena Cielecka, Magdalena Boczarska czy Andrzej Chyra. Już te nazwiska mówią same za siebie – szykuje się prawdopodobnie jeden z najbardziej hitowych seriali tego roku.

REKLAMA

"Dziewczyna i kosmonauta" – zwiastun serialu Netfliksa

Najnowszy polski serial Netfliksa będzie historią Nikodema i Bogdana – dwóch przyjaciół i dwóch pilotów F-16, a także dwóch mężczyzn, którzy pragną jednej kobiety – Marty. Rywalizują zarówno o jej miłość, jak i o lot w kosmos. W kosmicznej realizacji wygrywa Niko, który z powodu niewyjaśnionej awarii wraca z misji dopiero po trzydziestu latach. Na Ziemi zmieniło się wszystko, oprócz wieku kosmonauty – odliczanie lat zatrzymało się w dniu startu. W jaki sposób Niko zachował wieczną młodość? Kto wygra rywalizację o serce Marty?

REKLAMA
Netflix - zwiastun serialu "Dziewczyna i kosmonauta"

Premiera serialu "Dziewczyna i kosmonauta" 17 lutego na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA