REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Doda pokazała zdjęcia damskiej części obsady „Dziewczyn z Dubaju”

„Dziewczyny z Dubaju” pojawią się w kinach już w styczniu 2021 roku. Tymczasem producentka filmu, robi wszystko, aby podtrzymać zainteresowanie produkcją. Po udostępnieniu zdjęć z męską częścią obsady, podzieliła się fotografiami z aktorkami, które zobaczymy na ekranie. 

05.08.2020
18:52
Dziewczyny z dubaju zdjęcia Doda data premiery
REKLAMA
REKLAMA

W czerwcu ruszyły zdjęcia do „Dziewczyn z Dubaju”, a wraz z nimi cała maszyna promocyjna. Od strony producenckiej za film odpowiada Dorota „Doda” Rabczewska wraz z Emilem Stępniem. Piosenkarka zapowiadała już, że będzie to prawdziwa petarda. Że zamierza zdemaskować hipokryzję polskiego showbiznesu. Że pokaże całą prawdę dotyczącą tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były nie tylko rodzime celebrytki i modelki, ale również osoby związane z polityką, biznesem i sportem.

„Dziewczyny z Dubaju” opowiedzą o „aferze dubajskiej”

Scenariusz powstał na podstawie książki Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Fabuła ma skupiać się na losach młodej dziewczyny imieniem Emi, która postanawia spróbować swoich sił jako dama do towarzystwa. Szybko robi karierę i na życzenie dubajskich szejków zaczyna sprowadzać do nich modelki i celebrytki z Polski.

Żeby podkreślić międzynarodowy wymiar procederu zdjęcia do filmu odbywały się w Polsce, Cannes, Nicei, Courchevel i, oczywiście, Dubaju. Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska, a na ekranie zobaczymy m.in. Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Beatę Ścibakównę-Englert, Jana Englerta, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie znalazło się również miejsce na wiele zagranicznych nazwiska, m.in. Iacopo Ricciottiego, Andrea Pretiego i Giulio Berrutiego.

Zdjęcia „Dziewczyn z Dubaju”

Całkiem niedawno Doda pokazała zdjęcia z planu, na których pozuje w towarzystwie zagranicznych aktorów. Od tamtej pory męska część widowni zaczęła domagać się fotografii z damską obsadą filmu. Piosenkarka zdecydowała się spełnić ich życzenie i udostępniła fotki z paniami występującymi w produkcji, które opatrzyła podpisem:

Męska grupa fanów filmu prosi mnie o zdjęcia z planu gdzie będzie w końcu widać damską część obsady. Jako poważna producentka wybrałam dwa, które najlepiej odzwierciedlają patos ,estymę i powagę sytuacji ,jak również dramat postaci.

Niewiele wcześniej na Instagramie Dody pojawiły się również zdjęcia jej samej w towarzystwie dwóch aktorek:

REKLAMA

„Dziewczyny z Dubaju” trafią do kin 22 stycznia 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA