REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Wybierz dwie książki i dostań jedną za darmo!

Ebookpoint przygotował dla nas promocję, która jest nie lada gratką dla miłośników czytania. Zamiast jednej książki dostaniemy dwie. Wystarczy, że wybierzemy dwa tytuły wydawnictwa Wielka Litera, zapłacimy za jeden, a drugi, tańszy, dostaniemy od e-księgarni gratis. Jeśli zamówimy cztery czy osiem książek (i więcej) to co drugi e-book trafi do nas za darmo. Brzmi nieźle, prawda?

18.02.2014
12:54
Wybierz dwie książki i dostań jedną za darmo!
REKLAMA

Promocją Ebookpoint, trwającą od dziś (18.02) do 24.04 (poniedziałek) objęte zostało kilkadziesiąt książek z wydawnictwa Wielka Litera, wśród których znajdziemy takie pozycje jak:

REKLAMA
wiele demonów, jerzy pilch

Pilch przenosi czytelnika do lat 50. XX wieku, do postalinowskiego, ukochanego przez pisarza, Śląska Cieszyńskiego. Do Sigły przyjeżdża Jula Mrakówna ze swym katolickim narzeczonym. Kto ją przenocuje? Jerzy Pilch dawkuje swoim czytelnikom tajemnice, intrygę, zagląda przez dziurkę od klucza i przez okno do domów mieszkańców miasteczka. Pyta o sens życia, wiary, o demony, które pojawiają się u nas i opowiadają nasze historie...

dwie kobiety, doris lessing

Doris Lessing, brytyjska pisarka i laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury w roku 2007, tworzy zbiór opowiadań, traktujących o miłości. W książce znajdziemy wzruszające historie różnych kobiet i mężczyzn, uwikłanych w trudne relacje. Dwie dojrzałe kobiety i dwaj dorastający synowie. Wkrótce każda z nich wda się w intymną relację z synem swojej przyjaciółki. Jest i kobieta, która rodzi dziecko ze związku z kolorowym mężczyzną i musi zmagać się z dyskryminacją swojego środowiska. Na podstawie opowiadania "Dwie kobiety" powstał film pt. "Idealne matki" z Naomi Watts i Robin Wright.

piotr czerwinski, pigułka wolności

Czwarta powieść Piotra Czerwińskiego i zaraz po pierwszym "Pokolaniu" najlepsza. Historia mocno pokręcona, wrzucona w ramy wirtualnego, XXI-wiecznego świata. Głównym bohaterem książki jest Aleks Roleksy, hipster i nieudacznik, który prowadzi smutną egzystencję. Pewnego dnia postanawia założyć na Facebooku fanpage "Fart for Malawi". Termin założenia strony na portalu zbliża się z faktycznym zakazem publicznego puszczania bąków w Malawi. Aleks nie jest tego co prawda świadomy, ale zyskuje sławę i przy okazji zainteresowanie kobiet. Co z tego wyniknie? Dłuższą recenzję książki możecie przeczytać TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA