REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nie masz co czytać? Dziesiątki przecenionych książek na Ebookpoint

Ebookpoint świętuje swoje urodziny, ale prezenty dostają czytelnicy. Może nie do końca prezenty, ale obniżek jest naprawdę sporo.

03.11.2017
15:58
Nie masz co czytać? Dziesiątki przecenionych książek na Ebookpoint
REKLAMA
REKLAMA

Ebookpoint postanowił uczcić swoje 6. urodziny i zorganizował dla czytelników kilka atrakcji. Jedną z nich jest konkurs, w którym do wygrania są czytniki ebooków. Jak to z konkursami bywa, liczba nagród jest ograniczona, ale Ebookpoint ma trochę lepszą niespodziankę. Sklep przecenił całkiem sporo interesujących tytułów.

Książki w Ebookpoint– jakie tytuły warto kupić w promocyjnej cenie?

Morderstwo w Orient Expressie

 class="wp-image-106846"

Kultowa powieść Agathy Christie i jeden z najgłośniejszych kryminałów w historii tego gatunku. Fabuła opowiada śledztwie, które musi przeprowadzić Herkules Poirot. Wraca on właśnie do Europy, gdy w trakcie podróży ginie jeden z pasażerów. Na klimat książki świetnie wpływa ograniczona przestrzeń pociągu. Jeśli jeszcze nie czytaliście tej powieści, albo chcecie sobie ją przypomnieć, to jest to świetny moment, bo 24 listopada na ekrany polskich kin wchodzi jej filmowa adaptacja. Książkę można kupić za 9,90 zł.

Mój ojciec Pablo Escobar

 class="wp-image-106873"

Morderca, narkotykowy baron, człowiek, który trząsł Kolumbią. Opowieść o jego nielegalnym biznesie świetnie przedstawi serial Narcos od Netfliksa. Czasem trudno w to uwierzyć, ale Escobar był też... dobrym ojcem. A kto może wiedzieć o tym lepiej niż jego własny syn. Jest coś pociągającego w tym, aby zobaczyć słynnego i brutalnego kryminalistę w roli bardziej ludzkiej i rodzinnej. Zwłaszcza, że ten wątek w serialu Netfliksa był tylko delikatnie zasugerowany. Książka kosztuje 19,90.

Lód

 class="wp-image-106867"

Nie ma co narzekać na to, że jesień w Polsce jest taka długa. Lepiej wziąć do ręki potężną książkę i zapomnieć o paskudnej pogodzie. Powieść Jacka Dukaja jest pod tym względem świetnym wyborem. Jest długa, więc wystarczy na co najmniej kilkanaście jesiennych wieczorów. Przedstawia świat, w którym nie wybuchła I wojna światowa, a Polska jest ciągle w rękach rosyjskiego cara. Świetna powieść z przygodą i polityką w tle. Możecie kupić ja za 19,90 zł.

Cienioryt

 class="wp-image-106870"

Jeśli tęsknicie za wciągającymi opowieściami, w których to płaszcz i szpada są atrybutami bohaterów, to powieść Krzysztofa Piskorskiego będzie doskonałym urozmaiceniem czasu. To wyjątkowe fantasy czyta się szybko, ale na długo zostaje w pamięci. Barwne obrazy, świetny język i... przygoda. Spróbujcie koniecznie. W księgarni Ebookpoint powieść kosztuje teraz 14,90.

A co poza tym?

Cała masa przecenionych tytułów. Dla wszystkich, którzy czekają na nowy sezon Gry o tron gratką może być Pieśń lodu i ognia, bo poszczególne części możecie zakupić za 19.90. Fani skandynawskich kryminałów ucieszą się zapewne, że wśród przecenionych książek można znaleźć kilka pozycji Jorna Liera Horsta i Jo Nesbo. Miłośnicy płodnego pisarza Remigiusza Mroza mogą uzupełnić cyfrową biblioteczkę kupując m. in. Oskarżenie, Czarną Madonnę, Rewizję czy Zaginięcie. Dla wszystkich fanów powieści historycznej interesująca może się okazać promocja na twórczość Elżbiety Cherezińskiej.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja zaczęła się dzisiaj i będzie trwać do 4 listopada, czyli do jutra.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA